Adana Okey Oyna

admin     30-05-20     Okey Salonları     Adana Okey Oyna     1390 Defa Okundu

Adana Okey Oyna

Adana Okey Oyna

Güzel yurdumuz olan Türkiye’nin Adana Bölgesi Okeye Gel sitesinde Okey Oynamakta sizleri Aramızda bekliyoruz Adana Okey Oyna.

Adana’dan bir çok Kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte en iyi şekilde okey oynamak istiyen kullanıcılarımız aramızda sizleri bekliyor. bizler burada sizleri beklemekteyiz peki sizler neredesiniz? Adana Hakkında Biraz Bilgi verelim Adana Nüfusu geçtiğimiz yıla göre : 17.815 artmış vede 2.237.940 olmuştur ve bu nüfus yapılan detaylı araştırmalara göre ise: 1.117.032 erkek ve 1.120.908 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %49,91 erkek, %50,09 kadın olarak bilinmekte peki Adana ilçeleri Toplam 15 tane ilçesi bulunmakta – Aladağ – Ceyhan – Çukur Ova – Feke – İmamoğlu – Karaisalı – Karataş – Kozan – Pozantı – Saim Beyli – Sarıçam – Seyhan – Tufan Beyli – Yumurtalık – Yüreğir ve bir çok güzel yerleri bulunmakta olan şehrimiz sizlerin beklemekte. bu bilgileri kullanıcılarımızdan alıyoruz Adana Okey Sitesi Sayesinde Adanalı kardeşlerimiz burada. Masalarımızda 2 kişi 4 Kişi Oyun Oynaya biliyor. peki bizler bunu yaparken sizler neredesiniz Hiç bir şekilde Üyelik yapmanıza gerek yok Giriş Yapın vede Giriş yaptığınız zaman Misafir girişi mevcut Misafir girişi ile giriş yap sonrası bak beğenirsen ortamı zaten üyelik yapmak istersin Avatar özelliği ile Resimlerinizi Yüklüye bilirsiniz ama sizlerden bir ricamız var. Bazı Kurallarımız var. Resimleri yüklerken Lütfen Cinsel içerik Siyaset gibi Resimler yüklemeyin. Aksi taktirde sistemden uzaklaştırılır vede sizlerde bizlerde üzülürüz. bunları yapmıyalım.

Şu Konularda ilginizi çeke bilir :


Adana Okey Sitesi

Adana Okey Oyna Üyelik sistemi ücretsizdir sadece nick şifreniz E-Mail adresinizi Yazın. gerisini bizler hallediyoruz! yani sizlerde kullanıcı sözleşmelerini okuduğunuz gibi veya gerçek Adınızı Soy adınızı bilgilerinizi Girmenize gerek yok Çok yakında inşallah telefon Mobil uygulamalarımız olacak daha çok güzel vede kaliteli şekilde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. hem Sohbet Okey hepsi bir arada hadi gel Çayını kahveni karşılıklı Okey Oyunyalım Masalarda 2 veya 4 kişilik masalar açılmakta. teknoloji ilerlemekte eskiden kahve köşelerinde oynardık. ama İnternet den oynanmaya başladı ve daha çok bu Corona hastalığı çıktığı için kahve haneler kapandı zaten oldum olası sevmem neden diceksiniz kahvede sigara içen mi dersiniz ter kokanlar mı dersiniz. nargile içenler mi dersiniz hepsi bir arada vede okey oynarken ben müzik dinlemesini çok seviyorum. burada böyle imkanlarımız var Yayıncı arkadaşlarımız isteklerinizi çalmakta. hadi sizleri burada bekliyor olacağız.

Adana Okey Oyna

Adana Okey Oyna


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir