Adıyaman Okey Oyna

admin     05-06-20     Okey Salonları     Adıyaman Okey Oyna     1176 Defa Okundu

Adıyaman Okey Oyna

Adıyaman Okey Oyna

– Ücretsiz olarak Okey oynamak ister misin? Adıyaman Okey Oyna hizmetinizde sizlerde Kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Sizlerde Canlı Okey oynamak ister misiniz? hadi gelin birlikte çok güzel eğlenceli olarak sizlerle 7/24 Okey oynuyalım Sohbet Edelim burada keyifli vakitler geçirmek bizlerin elinde! tamamen ücretsiz olarak üyelik siz bir şekilde giriş yapabilirsiniz vede burada arkadaşlık kura bilirsiniz ne güzel değil mi abonelik derdi yok üyelik sistemi sadece görüntüden ibaret, ücret kısmı zaten yok hem sohbet et canın sıkılırsa bir kaç el okey oyna. bu kadar Aslında Okey Oynamak çok basit. İnternet Ortamında daha da kolay sizlerde Taşları dağıttık sıra geldi ıstaka üzerinde okeyin nasıl oynanacağına. Okey oyununda temel esas elinizde bulunan taşlardan 2-3-4-5(aynı renk) veya 4-4-4(farklı renk) gibi sıralamaktır. Elinizde okey taşı var ise bu taşı istediğimiz herhangi bir sayı yerine renk fark etmeksizin kullanabilirsiniz. Taşları sıralarken herhangi bir seriden en az 3 adet taş sıralamanız gerekir. Örneğin taşları 4-4 veya 2-3 gibi bırakamazsınız. Okey sayıları 1’den 13’e kadardır. 12-13-1 gibi bir sıralama yapılabilir. Ancak 13-1-2 gibi bir sıralama yapılamaz. Yani 13 sayısından sonra 1 kullanılabilir ancak devamı getirilemez. Eğer tüm bu kurallara uyup taşlarınızı dizdiyseniz ve elinizde tek taş kalmışsa oyunu bitirebilirsiniz. Okey oynamak işte bu kadar basit.
-*
ilginizi çeke bilir :


Adıyaman Okey Sitesi

Tamamen ücretsiz olarak Bilinen Adıyaman Okey Oyna sitesi 7/24 kullanıcılarımızla birlikte sizleri bekliyoruz Hadi biraz Adıyaman dan bahsedelim Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinde bulunan gerçekten çok güzel bir şehir ve sizlerin ziyaretlerini bekliyor peki Adıyaman Hakkında detaylı bilgi vermek isterim sizlere : Adıyaman Nüfusu kaç geçtiğimiz yıla göre 1.952 artmış vede 626.465 olmuştur ve bu nüfus yapılan detaylı araştırmalara göre ise : 316.112 erkek ve 310.353 kadından oluşmaktadır.
Yüzde olarak ise: %50,46 erkek, %49,54 kadın olarak bilinmekte peki Adıyaman ilçeleri Toplam 9 tane ilçesi bulunmakta bunlar : Besni Çelikhan Gerger Gölbaşı Kahta Merkez Samsat Sincik Tut gerçekten çok güzel bir şehir Adıyaman Sizleride Adıyaman Okey Sitelerine bekliyoruz. gerçekten kaliteli kişilerle birlikte burada okey Oyna ve sende en iyi şekilde aramıza katıl. Ücretsiz Okey Sohbet sitesi.

Adıyaman Okey Oyna

Adıyaman Okey Oyna


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir