Ağrı Okey Oyna

Furkan     08-07-20     Genel     Ağrı Okey Oyna     878 Defa Okundu

Ağrı Okey Oyna

Ağrı Okey Oyna

Ağrı ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Ağrı okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Ağrılı ve Ağrı’da yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Ağrılı olan ve Ağrı’da yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Ağrılı hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Ağrı okey oyna sayfamızda Ağrılı kardeşlerimizi buluşturuyoruz. Okey oynamak adına güvenilir bir site arayan tüm Ağrılılar artık sitemizde buluşuyor. Hem güvenilir hem de ücretsiz bir adres arayan herkes Okeyegel.net sitemiz sayesinde istediği tüm okey oyunlarına katılabilecek. Sitemizde okey oyununa dair tüm türler bulunmaktadır. Eşli okey, çanak okey, klasik okey gibi örnekler verebiliriz. Siz de kendinize en uygun olan türü seçin ve bu oyun modlarına özel olarak tasarladığımız odalarda dilediğiniz gibi okey oynamanın keyfini çıkarın. Okeyegel.net sayesinde internet ortamında yeni ve güvenilir bir siteye kavuşacaksınız. O halde siz de hemen sitemize kayıt olarak hem okey oynayabileceğiniz hem de müzik dinleyebileceğiniz bir ortamda arkadaşlarınızla bir araya gelin ve keyifli oyunlar oynayın.

Ağrı Hakkında Genel Bilgiler

Ağrı okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Ağrılı veya Ağrı’da yaşayan vatandaşlarımız için Ağrı ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Ağrı’nın nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 536.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %51.83’ü erkek iken %48.17’si ise kadındır. Kadın nüfusu erkek nüfusuna göre daha fazladır.

Ağrı’nın merkez dahil toplamda 8 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Patnos, Merkez, Doğubayazıt, Diyadin ve Eleşkirt ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 151 bin nüfus ile Merkez ilçesidir. Ardından 122 bin nüfusu ile Patnos ilçesi takip eder. Ağrı şehrinin plaka kodu 04’tür.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir