Amasya Okey Oyna

Furkan     29-06-20     Genel     Amasya Okey Oyna     1210 Defa Okundu

Amasya Okey Oyna

Amasya Okey Oyna

Amasya ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Amasya okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Amasyalı ve Amasya’da yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Amasyalı olan ve Amasya’da yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Amasyalı hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Amasya okey oyna sayfamızda sizler de Amasyalı hemşehrileriniz ile birlikte okey oynama şansına sahip olacaksınız. Sunduğumuz binlerce farklı özellik ile ülkenin en sevilen okey sitelerinden biri haline geldik. Bunun için sizlere minnettarız. Tabi ki sevilen bir okey sitesi olmak için bazı hizmeti ücretsiz vermek gerekiyor. Biz de yolumuzu bu şekilde çizerek sizlere özel sitemizdeki her şeyi ücretsiz hale getirdik. Eğer siz de bedava okey oynamak istiyorsanız hemen bedava okey oyna sayfamıza girin ve bu sayfada bulunan üyelik formunu doldurarak aramıza katılma şansını yakalayın. Bu güzel ortam ve oyun sizlere sadece bir tık uzaklıkta.

Amasya Hakkında Genel Bilgiler

Amasya okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Amasyalı veya Amasya’da yaşayan vatandaşlarımız için Amasya ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Amasya’nın nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 337.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %50.45’i erkek iken %49.55’i ise kadındır. Erkek nüfusu kadın nüfusuna göre daha fazladır.

Karadeniz’de bulunan ve ülkemizin en eski yerleşim yerlerinden biri olan Amasya, Samsun, Yozgat, Tokat ve Çorum illeri ile komşu konumundadır. Amasya’nın merkez dahil toplamda 7 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Merzifon, Merkez, Suluova, Gümüşhacıköy ve Taşova ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 150 bin nüfus ile Merkez ilçesidir. Ardından 72 bin nüfusu ile Merzifon ilçesi takip eder. Amasya şehrinin plaka kodu 05’tir.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir