Ankara Okey Oyna

Furkan     10-06-20     Genel     Ankara Okey Oyna     1418 Defa Okundu

Ankara Okey Oyna

Ankara Okey Oyna

Ülkemizin başkenti, Gazi Meclis’in olduğu şehir, kısacası ülkenin yönetildiği şehir Ankara. Bu yazıda Ankara’nın güzide insanlarını sitemizde okey oynamaya davet etmekteyiz. Türkiye’nin başkenti olan Ankara’da milyonlarca kişi yaşamakta. Biz de bu kişileri düşünerek Ankaralı veya Ankara’da yaşayan kardeşlerimize ücretsiz okey oynama fırsatını sunuyoruz. Ankara ili Kırıkkale, Çankırı, Eskişehir, Bolu, Kırşehir, Konya ve Aksaray illeri ile komşudur. Ankara’da yaşayan veya Ankaralı olan kardeşlerimize özel Ankara okey oyna sayfamız artık aktif. Bu sayfa sayesinde tüm Ankaralılar bedava okey oynamanın keyfini sürecek.

Kim okey oyununa paralar dökmek ister ki? Eminiz siz de istemezsiniz. Eğer oyunlara para vermeyi istemeyen kişilerdenseniz ve kaliteli bir okey platformu arıyorsanız sitemiz tam olarak size göre. 1 kuruş dahi ödemeden bütün sistemimize, oyunlarımıza ve odalarımıza erişme imkanı sağlıyoruz. Her şey sizin için. Hemen siz de okey salonları sayfamıza girerek okey oynamaya başlayın.

Ankara okey oyna sayfamızda okey oynamak isteyen kişiler dilediği bir okey salonuna girerek bedava okey hizmeti nasıl sağlanır görebilir. Sizin için okey oynamak artık bir tık kadar uzakta. Tek tıkla ücretsiz kayıt yaptırıp sitemizde okey oynama fırsatını yakalayabilirsiniz. Hemen aramıza katılın.

Ankara Hakkında Genel Bilgiler

Ankara okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Ankaralı veya Ankara’da yaşayan kardeşlerimiz için Ankara ile ilgili bazı tanımlar ve bilgilendirmeler yapacağız. Ankara’nın nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 5.640.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %49.54’ü erkek iken %50.46’sı ise kadındır. Kadın nüfusu erkek nüfusuna göre daha fazladır.

Ankara ilinde yaşayan kişiler genel olarak sanayi, hizmet vb. sektörlerde çalışmaktadır. Çoğu kişi memur olarak görev yapmaktadır. Sonuçta ülkemizin yönetimine dair her şey Ankara merkezli olarak sağlanmaktadır. Sivas’ın toplamda 25 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçeler: Çankaya, Yenimahalle, Keçiören, Etimesgut, Mamak, Sincan, Altındağ, Gölbaşı, Pursaklar, Çubuk, Polatlı, Beypazarı, Kahramankazan, Akyurt, Elmadağ, Şereflikoçhisar, Bala, Haymana,  Nallıhan, Kızılcahamam, Kalecik, Ayaş, Çamlıdere, Evren ve Güdül’dür. En çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 950 bin nüfus ile Çankaya ilçesidir. Ardından 945 bin nüfusu ile Keçiören takip eder. Ankara şehrinin plaka kodu 06’dır.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir