Antalya Okey Oyna

Furkan     13-06-20     Genel     Antalya Okey Oyna     1448 Defa Okundu

Antalya Okey Oyna

Antalya Okey Oyna

Antalya ilimizin değerli insanlarına özel oluşturduğumuz Antalya okey oyna sayfamızı bugün itibariyle hizmete açtık. Bu yazımızda Antalyalı ve Antalya’da yaşayan kişilere özel olarak oluşturduğumuz sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile tüm Antalyalı kardeşlerimiz rahatlıkla okey oynayabilecek .Tabi ki bunun için yapmanız gereken küçük bir isteğimiz var, sitemize üye olmak. Hemen siz de sitemize üye olarak dilediğiniz gibi okey oynayabilirsiniz.

Canlı okey oynamak Okeyegel.net ile artık çok basit. Canlı okey odaları sayesinde sizler de ister arkadaşlarınızla isterseniz de tanımadığınız kişiler ile birlikte en güzel okey oyunlarını oynayabilirsiniz. Artık okey oynamak çok basit ve zahmetsiz bir iş. Hemen canlı okey salonları sayfamıza girin ve üye olarak arkadaşlarınızla beraber en zevkli oyunları oynayın.

Antalya okey oyna sayfamız ile canlı okey oynamanın en güzel yanlarından biri de karşındaki kişinin de senin gibi rekabeti seven biri olduğunu bilmek. Yani kazanmak için tüm zekanızı ve stratejinizi kullanmanız gerekecek. Bunu başarabilmek için de bazı okey taktiklerini bilmenize ihtiyaç var. Örneğin okeyde taş takibi yapmak oyunun en önemli taktiğidir. Gelen ve giden taş trafiğini izleyerek oyunun hakimi olabilirsiniz.

Antalya Hakkında Genel Bilgiler

Antalya okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Antalyalı veya Antalya’da yaşayan vatandaşlarımız için Antalya ile ilgili kısa bir değerlendirmede bulunmak ve bazı bilgileri sizlere aktarmak istiyoruz. Antalya’nın nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 2.511.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %50.37’si erkek iken %49.63’ü ise kadındır. Erkek nüfusu kadın nüfusuna göre daha fazladır.

Antalya ülkemizin en güzide tatil merkezlerinden biridir. Her yıl binlerce turist Antalya’yı gezmek ve sahillerini görmek için ülkemizi ziyaret eder. Antalya’da halk genel olarak tarım ve turizm üzerine çalışmalar yapmaktadır. Antalya’nın toplamda 19 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Kepez, Muratpaşa ve Alanya ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 556 bin nüfus ile Kepez ilçesidir. Ardından 510 bin nüfusu ile Muratpaşa takip eder. Antalya şehrinin plaka kodu 07’dir.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir