Ardahan Okey Oyna

Furkan     01-07-20     Genel     Ardahan Okey Oyna     782 Defa Okundu

Ardahan Okey Oyna

Ardahan Okey Oyna

Ardahan ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Ardahan okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Ardahanlı ve Ardahan’da yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Ardahanlı olan ve Ardahan’da yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Ardahanlı hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Ardahan okey oyna sayfamızda sizler de Ardahanlı hemşehrileriniz ile okey oynama şansını yakalamak ve bu şansı kaçırmamak için sitemize üye olmaya ne dersiniz? Ardahan’da yaşayan veya Ardahanlı olan tüm vatandaşlarımızı sitemize üye olmaya davet ediyoruz. Bu sayede ücretsiz okeyin keyfini sonuna kadar yaşayabileceksiniz. Okeyegel.net ile bedava okey oynama şansı bulunmayan kimse kalmayacak. Çünkü sistemimizi her geçen gün daha da güçlendirerek binlerce kişinin aynı anda okey oynamasına olanak sağlayacak bir site kurduk. Artık hedefimiz on binlere ulaşmak. Türkiye’nin her noktasından takipçilerimiz ile okey oynayabilmek için siz de aramıza bir an önce katılın.

Ardahan Hakkında Genel Bilgiler

Ardahan, Gürcistan sınırına çok yakın bir konumda bulunur. Türkiye’nin en küçük il merkezleri sıralamasında 1. sıradadır. Nüfusu da oldukça azdır. Ardahan okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Ardahanlı veya Ardahan’da yaşayan vatandaşlarımız için Ardahan ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Ardahan’ın nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 97.300 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %52.09’u erkek iken %47.91’i ise kadındır. Erkek nüfusu kadın nüfusuna göre daha fazladır.

Ardahan’ın merkez dahil toplamda 6 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Merkez, Çıldır, Göle, Posof ve Hanak ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 42 bin nüfus ile Merkez ilçesidir. Ardından 24 bin nüfusu ile Göle ilçesi takip eder. Ardahan şehrinin plaka kodu 75’tir.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir