Artvin Okey Oyna

Furkan     24-06-20     Genel     Artvin Okey Oyna     1075 Defa Okundu

Artvin Okey Oyna

Artvin Okey Oyna

Artvin ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Artvin okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Artvinli ve Artvin’de yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Artvinli olan ve Artvin’de yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Artvinli hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Artvin okey oyna sayfamızda bedava okey ortamını merak eden kişiler artık bu yazımız sayesinde bedava okey odalarındaki ortamı öğrenebilecek. Bu tarz ücretsiz odalarda hiçbir şekilde kalite eksikliği hissetmezsiniz. Biz her zaman en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu hizmeti tabi ki ücretsiz okey odaları sayfamızdan da esirgemiyoruz. Eğer siz de herhangi bir ücrete tabi tutulmadan sitemizde okey oynamak istiyorsanız hemen sitemize üye olun ve yeni arkadaşlıklar edinerek oyunlar oynayabileceğiniz bir ortama girin. Bu ortamdan mahrum kalmamak için hızlı olmalısınız. Biz sizleri aramızda görmekten çok mutlu olacağız.

Artvin Hakkında Genel Bilgiler

Artvin okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Artvinli veya Artvin’de yaşayan vatandaşlarımız için Artvin ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Artvin’in nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 170.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %50.31’i erkek iken %49.69’u ise kadındır. Erkek nüfusu kadın nüfusuna göre daha fazladır.

Karadeniz’in en doğusunda bulunan Artvin ili, Gürcistan’a sınırı olan ve yüzlerce doğa harikasına ev sahipliği yapan bir ildir. Artvin’de her sene festivaller düzenlenir ve bu festivaller ile ünlüdür. Artvin’in merkez ilçe dahil toplamda 9 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Merkez, Borçka, Arhavi, Şavşat ve Hopa ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 35 bin nüfus ile Merkez ilçesidir. Ardından 26 bin nüfusu ile Hopa ilçesi takip eder. Artvin şehrinin plaka kodu 08’dir.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir