Aydın Okey Oyna

Furkan     22-06-20     Genel     Aydın Okey Oyna     1005 Defa Okundu

Aydın Okey Oyna

Aydın Okey Oyna

Aydın ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Aydın okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Aydınlı ve Aydın’da yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Aydınlı olan ve Aydın’da yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Aydınlı hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Aydın okey oyna sayfamızda arkadaşları ile okey oynamak isteyen kişiler eşli okey salonları sayfamızı ziyaret edebilir. Bu salonlarda bulunan eşli okey odaları, yüzlerce kişinin aynı zamanda okey oynamasına olanak sağlayacak kapasitede odalardır. Bu yüzden sitede yer kalır mı, oynayabilir miyim gibi sorularınızı içinize gömebilirsiniz. Çünkü biz bu ücretsiz hizmetimizden herkesin faydalanabilmesi adına açtığımız bedava okey sitesi ile tüm üyelerimize beş kuruş harcatmadan hizmet verme şansına sahip olduğumuz için çok mutluyuz. Sizler de sitemize üye olarak aramıza katılın ve okeyin tadını birlikte çıkaralım.

Aydın Hakkında Genel Bilgiler

Aydın okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Aydınlı veya Aydın’da yaşayan vatandaşlarımız için Aydın ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Aydın’ın nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 1.110.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %49.74’ü erkek iken %50.26’sı ise kadındır. Kadın nüfusu erkek nüfusuna göre daha fazladır.

Ege’nin efelerinin çıkış yeri olduğu bilinen Aydın, ülkemizin en kalabalık şehirleri sıralamasında 20. sırada bulunmaktadır. Kuşadası ve Didim gibi ülkemiz için kritik tatil noktalarına sahip olan Aydın, ülkemizin en çok ziyaret edilen illerinden biridir. Aydın’ın toplamda 17 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Nazilli, Söke, Efeler, Kuşadası, Didim ve İncirliova ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 293 bin nüfus ile Efeler ilçesidir. Ardından 159 bin nüfusu ile Nazilli ilçesi takip eder. Aydın şehrinin plaka kodu 09’dur.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir