Balıkesir Okey Oyna

Furkan     14-06-20     Genel     Balıkesir Okey Oyna     1131 Defa Okundu

Balıkesir Okey Oyna

Balıkesir Okey Oyna

Balıkesir ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Balıkesir okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Balıkesirli ve Balıkesir’de yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Balıkesirli olan ve Balıkesir’de yaşayan kardeşlerimiz dilediği gibi okey oynayabilecek. Sitemizde okey oynamak için yapmanız gereken bir şey var. Bu da tabi ki sitemize üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Balıkesirli hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net sitemize kayıt olun ve aramıza katılın.

Kaliteli okey sitesi bulmak günümüzde oldukça zorlaştı. Bu yüzden bizler de sizler için kaliteli bir okey sitesi sunmak adına kendi sitemizi açtık ve hizmetinize sunduk. Bunu yaparken de sizden en küçük bir ücret talebinde dahi bulunmadık ve bulunmayacağız da. Hemen aramıza katılıp kaliteli okey sayfamızdan ücretsiz olarak okey oynayabilirsiniz. Balıkesir okey oyna sayfasında oynamak için tek yapmanız gereken şey üyelik formumuzu doldurmak ve oyunlara katılmak. Üyelik formu esnasında sizden sadece bir adet şifre, bir adet e-posta ve bir adet de kullanıcı adı istiyoruz. Bu bilgileri girdiğiniz sürece başka hiçbir ek bilgi vermeye gerek kalmadan sizler de sitemizde kaliteli okey sitesinin farkını yaşayabileceksiniz.

Balıkesir Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Balıkesirli veya Balıkesir’de yaşayan vatandaşlarımız için Balıkesir ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Balıkesir’in nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 1.228.600 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %49.93’ü erkek iken %50.07’si ise kadındır. Kadın nüfusu erkek nüfusuna göre daha fazladır.

Balıkesir ili ülkemizin en fazla nüfusa sahip on yedinci ili olarak bilinmektedir. Balıkesir’in hem Ege Denizi’ne hem de Marmara Denizi’ne kıyısı bulunur. Balıkesir’in toplamda 20 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Karesi, Edremit, Bandırma, Ayvalık, Gönen ve Altıeylül ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 183 bin nüfus ile Karesi ilçesidir. Ardından 181 bin nüfusu ile Altıeylül takip eder. Balıkesir şehrinin plaka kodu 10’dur.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir