Bedava Mobil Okey

Furkan     22-06-20     Genel     Bedava Mobil Okey     1311 Defa Okundu

Bedava Mobil Okey

Bedava Mobil Okey

Telefonlar artık hayatımızın her noktasında bize eşlik eder hale geldi. Bu noktalardan biri de tabi ki oyun oynamak. Eğer sizler de telefonunuzdan okey oynamak istiyorsanız bedava mobil okey sayfamızdan istediğiniz gibi tamamen ücretsiz bir şekilde oyunlarınızı rahatlıkla oynayabilirsiniz. Mobil okey oynamanın en güzel yanlarından biri de her yerde ve her zaman oynanabilir olması. Örneğin parkta otururken, bir kafede arkadaşlarınızla sohbet ederken veya toplu taşıma araçlarında sıkıntıdan patlarken mobil okey oynamak sizler için bir kurtarıcı görevi görebilir.

Eğer siz de sıkıntıdan kurtulmak istiyorsanız ve bedava okey oynamak istiyorsanız hemen sitemize üye olun. Üyelik formunda belirtilen kısımları doldurun ve mobil okey odaları sayfamızdan dilediğiniz odaya ister tek isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte katılın. Eğer sizinle oyun oynayabilecek bir arkadaşınız yoksa endişelenmenize gerek yok çünkü sitemizde yüzlerce farklı insanla tanışıp beraber okey oynayabilirsiniz.

Bedava mobil okey oynamak sadece telefonlar sayesinde gerçekleştirilen bir işlem değildir. Aynı zamanda sim kartı takılabilen tabletlerde veya akıllı saatlerde de mobil okey oynanabilir. Okey oynamak için ihtiyacınız olan tek şey sadece bir tarayıcıdır. Tabi ki tarayıcıdan sitelere girebilmek için de internete ihtiyacınız var.

Sitemiz aynı zamanda internet paketi sıkıntısı çeken veya kotalı internet kullanan kişilerin imdadına yetişiyor. Çünkü sitemizin altyapısı sayesinde tamamen sizleri düşünerek oluşturduğumuz bu platformda internet kullanımını minimuma çekmeyi hedefledik ve bu hedefimizde de oldukça başarılı olduk. İsterseniz ne kadar başarılı olduğumuzu 1 saat okey oynayıp paketten giden interneti görerek anlayabilirsiniz.

Canlı Okey Sitesi

Bedava mobil okey sayfasında internet sayesinde oynanan her oyun aynı zamanda canlı oyun olarak da geçer. Yani kendiniz gibi gerçek kişilerle birlikte oyun oynayabilirsiniz. Sizler de sitemizde bulunan canlı okey sitesi sayfası sayesinde bu isteğinizi gerçekleştirmek için hemen kayıt sayfamıza girin. Kayıt sayfamızdan daha öncelerde de belirttiğimiz gibi özel bilgi vermenize gerek yok. Telefon onayı veya mail onayı da istemiyoruz. Tek yapmanız gereken bir şifre ve isim belirlemek. Böylelikle ister anonim ister kendinizi tanıtarak okey oynama şansına sahip olabilirsiniz.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir