Bilgisayardan Okey Nasıl Oynanır?

Furkan     11-06-20     Genel     Bilgisayardan Okey Nasıl Oynanır?     1651 Defa Okundu

Bilgisayardan Okey Nasıl Oynanır?

Bilgisayardan Okey Nasıl Oynanır?

Bilgisayardan okey nasıl oynanır? sorusunu soran kişiler için bu yazıda bazı bilgilendirmeler yapacağız. 106 taş ve kişi sayısı kadar isteka yardımı ile oynanan okey oyunu artık internet ortamlarına taşınmış durumda. Günümüzde en çok oynanan mobil okey ve bilgisayardan okey oyununu bilgisayarları olan bazı kullanıcılar bilgisayarları sayesinde nasıl okey oynayabileceklerini bilmiyorlar. Biz de bu kişilere özel bu yazıda bilgisayardan nasıl okey oynayabileceğinizi anlatacağız.

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki okey oynamak için bilgisayarınızın ne kadar güçlü olduğunun bir önemi yok. Yani bilgisayarınız eğer bir tarayıcıyı(Google Chrome, Internet Explorer, Opera, Mozilla vb.) açabiliyorsa sizler de sitemizde rahatlıkla okey oynayabileceksiniz demektir. Yapmanız gereken tek şey okeyegel.net web adresine girmek ve sitemize kayıt olmak. Bilgisayardan okey oynama sitemize kayıt olurken sizden sadece bir kullanıcı adı ve yanında bir adet de şifre istenir.

Bu kullanıcı adı ve şifre ile dilediğiniz gibi 7/24 sitemize giriş yapma şansına sahip olursunuz. Kayıt esnasında sizden bu bilgiler dışında herhangi farklı bir bilgi istenmez. Telefon doğrulaması ya da T.C. kimlik numarası gibi diğer detaylara hiç gerek yoktur. Çünkü biz bu hizmeti sizlere tamamen ücretsiz olması kaydıyla sunmaktayız. Tam da bu yüzden ücretsiz okey salonları sayfamızı sizlerin hizmetin sunmuştuk. Akabinde yine aynı şekilde ücretsiz okey odaları sayfamızı da aktif hale getirmiştik. Her şey sizin ücretsiz, nezih ve kaliteli bir okey oyunu oynamanız için.

Mobil Okey Sitesi

Bilgisayardan okey oynamak oldukça basit ve zahmetsiz bir iştir. Yanınıza çayınızı alın. İster arkadaşlarınızla beraber okey oynayın isterseniz tek başınıza girerek okey oyunu sayesinde yeni oyun arkadaşları edinin. Bu şekilde sıkılmadan gününüzü geçirmeyi başarabilirsiniz. Sitemiz sayesinde bilgisayardan okey oynamak işte bu kadar kolaydır. Hemen siz de aramıza katılmak için sitemizde bedava bir şekilde üyelik oluşturun ve okey oynamaya başlama fırsatını yakalayın. Sadece bilgisayar ile de değil aynı zamanda telefonunuz sayesinde mobil okey de oynayabilirsiniz. Yani okey oynamak için nerede olduğunuzun hiçbir önemi yok. Sitemiz 7/24 sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor. Bizler sizleri aramızda görmeyi çok istiyoruz.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir