Bingöl Okey Oyna

Furkan     10-07-20     Genel     Bingöl Okey Oyna     1082 Defa Okundu

Bingöl Okey Oyna

Bingöl Okey Oyna

Bingöl ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Bingöl okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Bingöllü ve Bingöl’de yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Bingöllü olan ve Bingöl’de yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Bingöllü hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve bir an önce aramıza katılın.

Bingöl okey oyna sayfamızda Bingöllü kardeşlerimizi buluşturuyoruz. Okey oynamak adına güvenilir bir site arayan tüm Bingöllüler artık sitemizde buluşuyor. Dilediğiniz gibi okey oynayabileceğiniz bir sayfa mı arıyorsunuz? O halde aradığınız sayfayı buldunuz demektir. Okeyegel.net sitemiz sayesinde dilediğiniz gibi okey oynama şansına sahip olacaksınız. Güvenilir ve kaliteli bir ortam arayan herkesi sitemizde okey oynamaya davet ediyoruz. Artık herkesin internet ortamında güvenebileceği ve sıcak ortama sahip bir yuvası. Bu yuvaya dahil olmak ve aramıza katılmak için siz de sitemize üye olabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak kuracağınız üyelik sayesinde sınırsız bir şekilde okey oynayabilirsiniz.

Bingöl Hakkında Genel Bilgiler

Bingöl’ün adı Erzurum sınırında bulunan Bingöl Dağı’ndan gelmektedir. Bingöl’ün eski ismi Çapakçur’dur ve bu isim 1944’e kadar kullanılmıştır. Bingöl okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Bingöllü veya Bingöl’de yaşayan vatandaşlarımız için Bingöl ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Bingöl’ün nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 279.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %50.68’i erkek iken %49.32’si ise kadındır. Erkek nüfusu kadın nüfusuna göre daha fazladır.

Bingöl’ün merkez dahil toplamda 8 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Genç, Solhan, Merkez, Karlıova ve Adaklı ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 164 bin nüfus ile Merkez ilçesidir. Ardından 34 bin nüfusu ile Genç ilçesi takip eder. Bingöl şehrinin plaka kodu 12’dir.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir