Burdur Okey Oyna

Furkan     15-06-20     Genel     Burdur Okey Oyna     1214 Defa Okundu

Burdur Okey Oyna

Burdur Okey Oyna

Burdur ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Burdur okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Burdurlu ve Burdur’da yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Burdurlu olan ve Burdur’da yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Burdurlu hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Burdur okey oyna sayfamızda tabletten okey oynamak isteyen kullanıcılar için sitemizde dev bir hizmete giriştik. Bu hizmet ile artık tablet kullanıcıları da ücretsiz bir şekilde okey oynama şansına sahip olacak. Eğer sizin de elinizde bir tablet varsa ve okey oynamak istiyorsanız hemen sitemize kayıt yaptırın ve sizin gibi değerli insanlarla dolu platformumuza bir an önce katılın. Tablet yardımı ile okey oynayabilmeniz için tabletin eski veya yeni olmasının bir önemi yoktur. Çünkü sitemiz oyun oynamak için güçlü bir sistem istemiyor. Bu yönüyle kullanıcı dostu olduğumuzu bir kez daha sizlere gösteriyoruz. Herkesi sitemizde okey oynamaya davet ediyoruz. Siz yoksanız bir kişi eksiğiz!

Burdur Hakkında Genel Bilgiler

Burdur okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Burdurlu veya Burdur’da yaşayan vatandaşlarımız için Burdur ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Burdur’un nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 270.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %50.36’sı erkek iken %49.64’ü ise kadındır. Erkek nüfusu kadın nüfusuna göre daha fazladır.

Su böreği, Arabaşı ve cevizli sucuk gibi yemekleri ile meşhur olan Burdur ili Akdeniz bölgesinde bulunan güzide küçük bir ilimizdir. Burdur ilinde her yıl yörük festivalleri düzenlenmektedir. Bu festivaller ülkemiz turizmi için önemli bir fırsattır. Burdur’un toplamda merkez dahil 11 ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Bucak, Gölhisar, Yeşilova ve Merkez ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 115 bin nüfus ile Merkez ilçesidir. Ardından 65 bin nüfusu ile Bucak ilçesi takip eder. Burdur şehrinin plaka kodu 15’tir.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir