Canlı Okey Ortamı

Furkan     26-06-20     Genel     Canlı Okey Ortamı     981 Defa Okundu

Canlı Okey Ortamı

Canlı Okey Ortamı

İnternet ortamında oyunlar hem online hem de offline olarak oynanabilir. Bu terimlerden online terimi Türkçe’de canlı anlamına gelmektedir ve canlı okey için internete sahip olmak şarttır. Offline ise internete ihtiyaç olmadan bilgisayara karşı oynayabileceğiniz okey oyununa denir. Sitemizde henüz böyle bir özellik yok. Çünkü biz sizlere canlı okey ortamı sunmayı hedefliyoruz. Ancak bu önümüzdeki günlerde eklenmeyeceği anlamına gelmiyor. Şimdilik canlı okey salonlarından internet paketiniz ile dilediğiniz gibi okey oynayabilme şansına sahipsiniz.

Canlı okey ortamında oynanan oyun için çok fazla internet harcaması gerektiğini düşünen kişiler var. Bu kişiler kesinlikle yanlış düşüncelere kapılmaktadır. Çünkü sitemizde okey oynadığınız süre içerisinde harcadığınız internet miktarı oldukça azdır. Tüm sistemlerimizi kota dostu olarak optimize ettiğimizi de böylelikle duyurmuş olduk. Siz de yeni insanlarla tanışarak birlikte okey oynamak istiyorsanız sitemize üye olarak bu isteğiniz için ilk adımı atabilirsiniz.

Canlı okey ortamı çok kaliteli ve sıcak bir ortamdır. Bu ortam sayesinde yeni arkadaşlar edinebilir ve bu arkadaşlarınız ile birlikte oyunlar oynayabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan müzik yani radyo dinleme özelliği sayesinde binlerce farklı müzik dinleme imkanına da sahipsiniz. Size sunduğumuz tüm imkanları ücretsiz olarak sunduğumuzu defalarca belirttik. Ancak ilk kez sitemize giren kişiler için tekrar belirtiyoruz. Sizden en ufak ücret dahi almıyoruz. Sitemizde oynayacağınız her oyun tamamen ücretsizdir. Hem sizin hem de bizim için böylesi çok daha iyi oluyor.

Bedava Okey

Ücretsiz okey oynamanın onlarca çeşit yolu var. Bunlar eşli okey, yeni okey, geleneksel okey gibi bazı dallara ayrılabilir. Bu okey çeşitlerinden biri de canlı okeydir. Canlı okey ortamı sayesinde sizler de gerçek insanlar ile birlikte bedava okey oynama fırsatına kavuşacaksınız. Sizler bizim için çok değerlisiniz. İşte tam da bu yüzden sizler için sitemizi her geçen gün daha üst seviyelere taşımaya ve geliştirmeye uğraş gösteriyoruz.

Değerli dostlar, sizler de nezih ve kaliteli bir ortamda bedava okey oynamak istiyorsanız hemen bedava okey salonları sayfamıza girin ve tek kuruş dahi ödemeden okey oynamanın keyfini bir an önce çıkarın.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir