Canlı Okey Sitesi

Furkan     23-06-20     Genel     Canlı Okey Sitesi     1417 Defa Okundu

Canlı Okey Sitesi

Canlı Okey Sitesi

Eş zamanlı olarak gerçek kişilerce oynanan okey oyununa canlı okey oyunu denir. Canlı okey oyunu da canlı okey sitesi sayfasında oynanır. Eğer siz de bu okey oyunlarına katılmak istiyorsanız öncelikle elinizde olan bir cihaza girin ve tarayıcıyı açın. Bu cihazlardan kastımız bilgisayar, telefon, tablet, akıllı saat, akıllı tv gibi cihazlardır. Eğer bunlardan birine sahipseniz tarayıcınızı açın ve adres kısmına “okeyegel.net” yazın daha sonra sayfamıza üyeyseniz direk giriş yapın. Sitemize üye değilseniz öncelikle üye olmanız gerekiyor. Bunun için de kullanıcı adı ve şifre belirlemek lazım. Şifrenizi unutamayacağınız ama kolay da olmayan bir şifre koymaya dikkat edin. Hesabınızın ele geçirilmesi durumunda da lütfen bizimle iletişime geçin.

Sıkıcı ve monoton bir hayata mı sahipsiniz? Arkadaşlarınızdan beklediğinizi alamıyor musunuz? O zaman kesinlikle doğru adrestesiniz. Sizi bir nebze de olsa sıkıntıdan kurtaracak ve eğlenceli bir dünyaya atacak okey oyunu ile artık tüm bunları aşabilirsiniz. Hemen sitemizde bulunan canlı okey sayfasına girin ve üyeliğiniz ile birlikte canlı okey odalarından birine katılın. Tabi bu aşamaya gelmeden önce canlı okey salonları sayfasını da ziyaret etmeniz gerekecek. Canlı okey salonlarında okey oynamak canlı okey sitesi sayesinde tamamen ücretsiz bir hale gelmiştir. Bunun için para ödemenize veya bir sözleşme imzalaya gerek yoktur. Yani sitemizde herkes bedava okey oynayabilir.

Can okey sitesinde okey oynuyorsanız ve internet altyapınızdan şikayetçi iseniz hiç üzülmenize gerek yok. Çünkü sitemizde kullanılan internet çok azdır. Eğer internet paketi ile okey oynamayı düşünüyorsanız sitemizi tercih edebilirsiniz. Ortalama 1 GB internet ile 50 ila 100 oyun oynanabilir. Bunu hesaplamak oldukça basittir. Hemen siz de sitemize kayıt olun, aramıza katılın ve birbirinden özel insanlarla birlikte okey oynama fırsatını kaçırmayın!

Mobil Okey Ortamı

Canlı okey sitesi sayfamızda mobil okey oynamak çoğu zaman bizlere çekici gelmiştir. Eğer siz de mobil okey oynamak istiyorsanız ve içerideki ortamı merak ediyorsanız dilerseniz sizlere mobil okey ortamı hakkında bazı bilgiler sunalım. Mobil okey ortamında göreceğiniz ve birlikte okey oynayabileceğiniz kişiler nezih ve kaliteli insanlardır. Bu insanların tek amacı zaman geçirmek adına okey oynamaktır. Siz de bu güzel ortama katılmak için hemen mobil okey odaları sayfamızda bulunan odalardan birine girin.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir