Diyarbakır Okey Oyna

Furkan     23-06-20     Genel     Diyarbakır Okey Oyna     774 Defa Okundu

Diyarbakır Okey Oyna

Diyarbakır Okey Oyna

Diyarbakır ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Diyarbakır okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Diyarbakırlı ve Diyarbakır’da yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Diyarbakırlı olan ve Diyarbakır’da yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Diyarbakırlı hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Diyarbakır okey oyna sayfası ile bilgisayardan okey oynamak istemez misiniz? Eğer siz de bilgisayar sahibiyseniz ve Diyarbakır’da yaşıyorsanız sitemizde okey oynamak için özel olarak yapmanız gereken bir şey yok. Sadece kayıt ol butonuna tıklayın ve kayıt formunu anlık olarak doldurun. Daha sonra bilgisayardan okey oyna sayfamıza girerek ister eski isterseniz de yeni bilgisayarlar sayesinde okey oynama şansını arkadaşlarınızla birlikte yakalayın. Okeyegel.net sitesi ile bilgisayardan okey oynamak işte bu kadar basit. Sitemizde okey oynamak için illa ki bilgisayara ihtiyacınız var diye bir kural yok. Diğer cihazlar için mobil okey oyna sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Diyarbakır Hakkında Genel Bilgiler

Diyarbakır okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Diyarbakırlı veya Diyarbakır’da yaşayan vatandaşlarımız için Diyarbakır ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Diyarbakır’ın nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 1.756.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %50.46’ı erkek iken %49.54’ü ise kadındır. Erkek nüfusu kadın nüfusuna göre daha fazladır.

Ülkemizin en kalabalık şehirleri sıralamasında on ikinci sırada yer alan Diyarbakır’ın tarihi yontma taş devrine kadar dayanmaktadır. Birbirinden farklı uygarlıklara ev sahipliği yapan Diyarbakır ilinin toplamda 17 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Bağlar, Yenişehir, Kayapınar, Bismil, Sur ve Ergani ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 396 bin nüfus ile Bağlar ilçesidir. Ardından 381 bin nüfusu ile Kayapınar ilçesi takip eder. Diyarbakır şehrinin plaka kodu 21’dir.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir