Edirne Okey Oyna

Furkan     21-06-20     Genel     Edirne Okey Oyna     665 Defa Okundu

Edirne Okey Oyna

Edirne Okey Oyna

Edirne ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Edirne okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Edirneli ve Edirne’de yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Edirneli olan ve Edirne’de yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Edirneli hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Edirne okey oyna sayfamızda okeyin tadını doya doya çıkarmak isteyen kullanıcılarımıza özel bazı özellikleri aktif hale getirdik. Bu özelliklerden biri de şarkı dinleme yani radyo özelliği. Artık oyun oynarken aynı zamanda arkadaşlarınızla beraber şarkılar dinleyebileceksiniz. Arkadaşlarınızla diyoruz ama siz tabi ki isterseniz tek olarak da okey oynayabilirsiniz. Yani belirli bir sayıda kişiyle sitemize girmenize gerek yok. Zaten sitemize yeni birçok arkadaş edinip beraber oyunlar oynayacaksınız. Bu yüzden endişeye kapılmanıza gerek yok. Çünkü artık üye dostu, ücretsiz, kaliteli ve güzel ortamlı bir okey sitesi var. Artık herkes için okeyegel.net var!

Edirne Hakkında Genel Bilgiler

Edirne okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Edirneli veya Edirne’de yaşayan vatandaşlarımız için Edirne ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Edirne’nin nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 413.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %50.81’i erkek iken %49.19’u ise kadındır. Erkek nüfusu kadın nüfusuna göre daha fazladır.

Bir zamanlar Osmanlı İmparatorluğu’nun da başkenti olmuş bu değerli tarih kokan şehrimiz Edirne, özellikle Selimiye Cami ve Üç Şerefeli Cami ile ünlüdür. Edirne’nin toplamda 9 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise İpsala, Merkez, Keşan, Havsa ve Uzunköprü ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 185 bin nüfus ile Merkez ilçesidir. Ardından 83 bin nüfusu ile Keşan ilçesi takip eder. Muğla şehrinin plaka kodu 22’dir.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir