Erzincan Okey Oyna

Furkan     02-07-20     Genel     Erzincan Okey Oyna     1286 Defa Okundu

Erzincan Okey Oyna

Erzincan Okey Oyna

Erzincan ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Erzincan okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Erzincanlı ve Erzincan’da yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Erzincanlı olan ve Erzincan’da yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Erzincanlı hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Erzincan okey oyna sayfamızda sizler de Erzincanlı hemşehrileriniz ile birlikte dilediğinizce okey oynamak istemez misiniz? Eğer cevabınız evet isterim ise o zaman yapmanız gereken şey oldukça basit. Hemen ana sayfamızda bulunan ve üyeliğinizi açmanız için gerekli kılınan formu doldurun ve aramıza katılma fırsatını yakalayın. Tamamen ücretsiz bir şekilde faydalanacağınız servislerimiz, odalarımız ve okey salonları ile birlikte sizler de bedava okey oynamanın keyfini Okeyegel.net sitesi ile yaşayabileceksiniz. Okey odalarında oynanan oyunlarda tüm üyelerimize başarılar diliyoruz. Herkese şimdiden iyi oyunlar!

Erzincan Hakkında Genel Bilgiler

Erzincan, Mengücekliler döneminde başkent olmuş ve derin bir tarihe sahip ilimizdir. Erzincan en çok komşusu olan illerden biridir. Giresun, Gümüşhane, Erzurum, Bingöl, Sivas, Elazığ, Tunceli, Malatya ve Bayburt illeri ile Erzincan ili komşu konumundadır. Erzincan okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Erzincanlı veya Erzincan’da yaşayan vatandaşlarımız için Erzincan ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Erzincan’ın nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 234.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %51.08’i erkek iken %48.92’si ise kadındır. Erkek nüfusu kadın nüfusuna göre daha fazladır.

Erzincan’ın merkez dahil toplamda 9 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Merkez, Üzümlü, Tercan, İliç ve Refahiye ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 161 bin nüfus ile Merkez ilçesidir. Ardından 16 bin nüfusu ile Tercan ilçesi takip eder. Erzincan şehrinin plaka kodu 24’tür.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir