Erzurum Okey Oyna

Furkan     26-06-20     Genel     Erzurum Okey Oyna     827 Defa Okundu

Erzurum Okey Oyna

Erzurum Okey Oyna

Erzurum ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Erzurum okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Erzurumlu ve Erzurum’da yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Erzurum olan ve Erzurum’da yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Erzurumlu hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Eğer siz de Erzurum okey oyna sayfamızda arkadaşlarınızla birlikte veya tek olarak okey oynamak isterseniz sitemize kayıt olarak bu isteğinizi gerçekleştirmek için gerekli şansa sahip olacaksınız. Değerli Erzurum halkının okey oynaması adına oluşturduğumuz sayfamız ile sizler de telefon, tablet veya bilgisayarlar ile birlikte okey oynayabileceksiniz. Eğer yalnız hissediyorsanız veya zaman geçirecek bir araç arıyorsanız günlük hayatta oyunlar kurtarıcı haline geliyor. Sizler de en güzel mobil oyunlardan biri olan okey oyununu oynamak isterseniz mobil okey sayfamıza giriş yapabilirsiniz. Binlerce kişi ile aynı anda okey oynamak için aranızdaki tek engel kayıttır. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra istediğiniz gibi okey oynayabilirsiniz.

Erzurum Hakkında Genel Bilgiler

Erzurum okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Erzurumlu veya Erzurum’da yaşayan vatandaşlarımız için Erzurum ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Erzurum’un nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 762.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %49.85’i erkek iken %50.15’i ise kadındır. Kadın nüfusu erkek nüfusuna göre daha fazladır.

Ülkemizde en soğuk illerden biri olma unvanını taşıyan Erzurum, Doğu Anadolu bölgesinde bulunan iller arasında hazırlanan en kalabalık nüfusa sahip şehirler listesinde üçüncü sırada yer alır. Erzurum’un toplamda 20 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Horasan, Palandöken, Yakutiye, Aziziye, Aşkale ve Oltu ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 186 bin nüfus ile Yakutiye ilçesidir. Ardından 172 bin nüfusu ile Palandöken ilçesi takip eder. Erzurum şehrinin plaka kodu 25’tir.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir