Gaziantep Okey Oyna

Furkan     06-07-20     Genel     Gaziantep Okey Oyna     1001 Defa Okundu

Gaziantep Okey Oyna

Gaziantep Okey Oyna

Gaziantep ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Gaziantep okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Gaziantepli ve Gaziantep’te yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Gaziantepli olan ve Gaziantep’te yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Gaziantepli hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Gaziantep okey oyna sayfamızda Gaziantepli kardeşlerimizi buluşturuyoruz. Okey oynamak adına güvenilir bir site arayan tüm Gaziantepliler artık sitemizde buluşuyor. Okeyegel.net ile sizler de dilediğiniz gibi okey oynama şansına sahip olacaksınız. Sitemizde okey oynarken belirli kurallara dikkat etmelisiniz. Bu kurallar klasik ve genel okey kuralları olarak da bilinir. Tüm kurallara sitemizin ana sayfasından ulaşabilirsiniz. Sitemizde oyun oynarken müzik de dinleyebilirsiniz. Bunun için sağ üstte bulunan radyo simgesine tıklayarak dilediğiniz radyoyu seçin ve bir an önce müzik dinleme başlayın. Okey odaları ve okey salonları sizleri sitemize kabul etmemiz için oluşturduğumuz alanlardır. Bu alanlarda okey oynamak için siz de sitemize kayıt olabilirsiniz.

Gaziantep Hakkında Genel Bilgiler

Gaziantep, Türkiye’nin en kalabalık illeri listesinde dokuzuncu sırada yer alır. Konum olarak ülkemizin en stratejik noktalarından birinde yer almaktadır .Gaziantep okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Gaziantepli veya Gaziantep’te yaşayan vatandaşlarımız için Gaziantep ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Gaziantep’in nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 2.069.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %50.49’u erkek iken %49.51’i ise kadındır. Erkek nüfusu kadın nüfusuna göre daha fazladır.

Gaziantep’in toplamda 9 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Şahinbey, Nizip, İslahiye, Şehitkamil, Araban ve Nurdağı ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 926 bin nüfus ile Şahinbey ilçesidir. Ardından 794 bin nüfusu ile Şehitkamil ilçesi takip eder. Gaziantep şehrinin plaka kodu 27’dir.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir