Giresun Okey Oyna

Furkan     06-06-20     Genel     Giresun Okey Oyna     1346 Defa Okundu

Giresun Okey Oyna

Giresun Okey Oyna

Mavi ile yeşilin kavuştuğu şehir Giresun, Karadeniz’in en güzel sahil şeridine sahip illerinden biridir. Bu güzel şehrin güzel insanlarına özel oluşturduğumuz Giresun okey oyna sayfası ile Giresunlu takipçilerimiz ve kullanıcılarımız da artık birlikte okey oynayabilecekler. Eğer siz de Giresun’da yaşıyorsanız ya da Giresunlu iseniz hemen aramıza katılın ve şehrinizden insanlarla okey oynamaya başlayın.

Okey oynamak için birden fazla yöntem bulunmakta. Okey oyununu bilgisayar, telefon, tablet vb. gibi cihazlarla dilediğinizce oynama şansına sahipsiniz. Yalnız bu cihazlarda okey oynayabilmek için internet bağlantısına ihtiyacınız var. Çünkü sitemizde bulunan sistemde canlı okey oyunu bulunmaktadır. Yani oyunda sizin gibi gerçek kişiler bulunmaktadır. En az 2 en çok ise 4 kişiden oluşan odalarımızla sizler de canlı okey oynamanın ne kadar eğlenceli olduğunun farkına varacaksınız. Tek tıkla üyelik formumuza girebilir ve kendi kişisel bilgilerinize değinmeden üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Bu sayede okey salonlarımızdan ve okey odalarımızdan para ödemeden faydalanabilirsiniz.

Üyelik için para ödeme devri artık bitti. Bazı internet siteleri sizin oyun zevkiniz için dahi sizlerden ücret talep etmekte. Bizi bu sitelerle asla karıştırmayın. Okeyegel.net ailesi olarak daima sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Bu sebeple sitemizde kullanıcı dostu, anlaşılabilir ve sade bir arayüz tercih ettik. Bu şekilde daha önce internetten okey oynama tecrübesi olmayan kişiler dahi sitemizden çok rahat okey oyunlarına dahil olabilecekler. Şimdi sizler de giresun okey oyna sayfamızda bulunan giresun okey salonları kategorimizi ziyaret ederek okey oynamaya başlayın.

Giresun Hakkında Genel Bilgiler

Giresun okey oyna sayfamızda okey oynamak isteyen kişiler için Giresun ile ilgili bazı bilgilendirmeler yapmak istedik. Karadeniz’de mavi ile yeşilin buluştuğu uzun sahil şeridi ile yazların vazgeçilmez tatil konumu olan Giresun, Karadeniz’deki yaşanabilir tek adanın da bulunduğu bir şehirdir. 2019 yılında yapılan nüfus sayımına göre Giresun ilinde yaklaşık 448 bin kişi yaşamaktadır. Bu sayı kent merkezinde 138 bin kadardır. Giresun’un plaka kodu 28’dir.

Giresun ilinde tarım faaliyetleri de oldukça yaygındır. Giresun’da fındık, çay ve kiraz üretimi yapılmaktadır. Giresun’da merkez ilçe dahil toplam ilçe sayısı 16’dır. Bu ilçeleri şu şekilde sıralayabiliriz: Tirebolu, Espiye, Bulancak, Görele, Keşap, Şebinkarahisar, Dereli, Yağlıdere, Güce, Doğankent, Çanakçı, Çamoluk, Alucra, Piraziz ve Eynesil. Şehrin en kalabalık ilçesi 138 binlik nüfusu ile merkez ilçedir. Merkez dışındaki en kalabalık diğer ilçe ise 67 bin ile Bulancak’tır.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir