Hatay Okey Oyna

Furkan     30-06-20     Genel     Hatay Okey Oyna     905 Defa Okundu

Hatay Okey Oyna

Hatay Okey Oyna

Hatay ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Hatay okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Hataylı ve Hatay’da yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Hataylı olan ve Hatay’da yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Hataylı hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Hatay okey oyna sayfamızda sizler de Hataylı hemşehrileriniz ile okey oynamaya ne dersiniz? Eğer vereceğiniz cevap tabi ki oynamak isterim ise sitemiz sayesinde bu isteğinizi gerçekleştirme şansı sizleri bekliyor. Ana sayfamıza girerek üyelik kısmına tıklayın. Ardından üyelik oluşturma bölümüne girerek rumuz ile şifre bilgilerinizi yazın. Artık sitemize üyesiniz. Herhangi bir telefon onayı veya kişisel bilgi de vermenize hiç gerek yok. Bedava okey ortamı sayfamız sayesinde de ücretsiz okey oynayabileceğiniz çok güzel bir ortama sahip olacaksınız.

Hatay Hakkında Genel Bilgiler

Hatay okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Hataylı veya Hatay’da yaşayan vatandaşlarımız için Hatay ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Hatay’ın nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 1.628.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %50.22’si erkek iken %49.78’i ise kadındır. Erkek nüfusu kadın nüfusuna göre daha fazladır.

Akdeniz’in doğusunda ve Suriye sınırında bulunan Hatay ili binlerce yıllık tarihe sahiptir. Hatay’ın tarihi M.Ö. 100.000 yıllarına kadar dayanır. Hatay ili, Adana, Osmaniye ve Gaziantep illeri ile komşu konumundadır. Ayrıca sınırda bulunduğundan Suriye ile de komşudur. Hatay’ın toplamda 15 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Antakya, Defne, Dörtyol, İskenderun, Reyhanlı ve Samandağ ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 383 bin nüfus ile Antakya ilçesidir. Ardından 248 bin nüfusu ile İskenderun ilçesi takip eder. Hatay şehrinin plaka kodu 31’dir.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir