Isparta Okey Oyna

Furkan     13-07-20     Genel     Isparta Okey Oyna     1736 Defa Okundu

Isparta Okey Oyna

Isparta Okey Oyna

Isparta ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Isparta okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Ispartalı ve Isparta’da yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Ispartalı olan ve Isparta’da yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Ispartalı hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Isparta okey oyna sayfamızda sizler de Ispartalı hemşehrilerinizle buluşabilmek için sitemize üye olabilirsiniz. Değerli kullanıcılar hemen siz de Isparta okey oyna sayfamıza girerek dilediğiniz gibi okey oynayabilmek için bir an önce aramıza katılın. Tüm kullanıcıları ve vatandaşlarımızı sitemize üye olmaya ve okey oynama davet ediyoruz. Aynı zamanda yurt dışında yaşayan tüm vatandaşlarımız da dilediği gibi sitemizde okey oynama şansına sahip oluyor. Bu şanstan faydalanmak için hangi ülkeden veya hangi dilden olduğunuzun hiçbir önemi yok. Tek  yapmanız gereken sitemize üye olarak bu sıcak ve özel ortamdan faydalanmak. Hemen aramıza katılmak için üye olun.

Isparta Hakkında Genel Bilgiler

Isparta okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Ispartalı veya Isparta’da yaşayan vatandaşlarımız için Isparta ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Isparta’nın nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 444.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %49.74’ü erkek iken %50.26’sı ise kadındır. Kadın nüfusu erkek nüfusuna göre daha fazladır.

Isparta, Göller Yöresi’nin en güzel illerinden biridir. Afyonkarahisar, Konya, Burdur ve Antalya illeri Isparta ili komşu konumundadır. Isparta’nın merkez dahil olmak üzere toplamda 13 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Merkez, Eğirdir, Yalvaç, Şarkikaraağaç ve Gelendost  ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 264 bin nüfus ile Merkez ilçesidir. Ardından 46 bin nüfusu ile Yalvaç ilçesi takip eder. Isparta şehrinin plaka kodu 32’dir.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir