İstanbul Okey Oyna

Furkan     16-06-20     Genel     İstanbul Okey Oyna     1204 Defa Okundu

İstanbul Okey Oyna

İstanbul Okey Oyna

İstanbul ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız İstanbul okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda İstanbullu ve İstanbul’da yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm İstanbullu olan ve İstanbul’da yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını İstanbullu hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

İstanbul okey oyna sayfamızda telefondan okey oynamak isteyen kullanıcılarımıza özel yeni bir sayfa ve platform oluşturduk. Oluşturduğumuz bu platform sayesinde İstanbul’da yaşayan herkes artık ücretsiz bir şekilde telefonlarını kullanarak okey oynama şansına sahip olabilecek. Yapmanız gereken tek şey telefonunuzun tarayıcı kısmına okeyegel.net internet adresini girmek ve eğlenceye katılmak. Eğlenceye katılmak için öncelikle sitemize üye olmanız gerekir. İki üç basit bilgiden sonra kullanıcı adı ve şifrenizle sitemize girerek okey oynayabilirsiniz. Telefonla okey oynayabilmek için güçlü ve yeni bir telefona ihtiyacınız yok. Eski akıllı telefonlarınız ile de sitemizde okey oynayabilirsiniz. Telefonla okey oynamak için telefonunuzun dokunmatik özelliğinin olması yeterlidir.

İstanbul Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen İstanbullu veya İstanbul’da yaşayan vatandaşlarımız için İstanbul ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. İstanbul’un nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 15.520.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %50.20’si erkek iken %49.80’i ise kadındır. Erkek nüfusu kadın nüfusuna göre daha fazladır.

Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul, her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul ili sayısız tarihi eserle doludur. İstanbul’un toplamda 39 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Küçükçekmece, Esenler, Pendik, Bağcılar, Ümraniye ve Bahçelievler ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 954 bin nüfus ile Esenyurt ilçesidir. Ardından 792 bin nüfusu ile Küçükçekmece ilçesi takip eder. İstanbul şehrinin plaka kodu 34’tür.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir