İzmir Okey Oyna

Furkan     01-06-20     Genel     İzmir Okey Oyna     2286 Defa Okundu

İzmir Okey Oyna

İzmir Okey Oyna

Ülkemizin güzide illerinden biri olan İzmir’de yaşayan oyun severler için izmir okey salonları sitemizde sizleri bekliyor. İzmir’deki arkadaşlarınızla ya da hemşehrilerinizle okeyegel.net sitesi üzerinden dilediğiniz gibi okey oynayabilirsiniz. Okey oyununu oynarken aynı zamanda sohbet de edebilirsiniz. Bu oyun sayesinde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Sitemiz oldukça seviyeli ve düzgün insanların birlikte okey oyunu oynadığı bir platformdur. Siz de bu platforma dahil olmak için hemen izmir okey oyna sayfamıza girin ve eğlenceye katılın.

Okey günün her saatinde oynanabilecek eğlenceli bir oyundur. Bu eğlenceye ve üyelerimizin arasına dahil olmak için hemen sitemize kayıt olun. Sitemizde onlarca okey salonu bulunmaktadır. Bu sayede hiçbir sorun yaşamadan yüzlerce kişiyle aynı anda oyun oynayabilirsiniz. Oyun keyfine hemen başlamak için izmir okey oyna sayfamızı ziyaret edin.

İnternete sahip olan tüm cihazlarınız ile sitemizden dilediğiniz gibi okey oynayabilirsiniz. Sitemiz telefon, bilgisayar, tablet kısacası tüm cihazlar ile uyumlu hale getirilmiştir. İçinde bulunduğumuz günlerde bir nebze de olsa zaman geçirmek ve eğlenmek için hemen sitemizdeki giriş yap sayfasına girin ve kaydınızı tamamlayarak okey oynamaya başlayın.

Sitemizde okey oynarken birçok farklı özelliğe de erişebilirsiniz. Bu özelliklerden biri de radyo dinleme özelliği. Herhangi bir okey salonuna girdiğinizde sağ üst kısımda çıkan radyo ile oyun oynarken aynı zamanda müzik de dinleyebilirsiniz. Radyodaki tüm müzikler özenle seçilmiş müziklerdir. Bu sayede okey oynarken hiçbir zaman sıkılmazsınız.

İzmir Hakkında Genel Bilgiler

İzmir okey oyna sayfamıza girenler için İzmir şehri hakkında bazı bilgiler verelim. Türkiye’nin nüfus olarak üçüncü en büyük şehir olan İzmir, 4.367.251 kişilik nüfusuyla Ege’nin incisi olarak anılmaktadır. İzmir her ne kadar nüfus olarak en büyük üçüncü şehir olsa da yüz ölçümü bakımından yirmi üçüncü sıradadır. Bu da şehrin ne kadar dolu bir hayat yaşadığının kanıtıdır. İzmir adının kökeni araştırıldığında Amazonlara dayandığı ortaya çıkmaktadır. İzmir’in Dikili, Foça, Balçova, Aliağa, Bayraklı, Konak, Menderes, Bayındır, Güzelbahçe, Gaziemir, Narlıdere, Menemen, Bergama, Karaburun, Karabağlar, Seferihisar, Ödemiş, Beydağ, Buca, Bornova, Çeşme, Kınık, Kiraz, Çiğli, Kemalpaşa, Karşıyaka, Tire, Urla, Torbalı ve Selçuk isimlerinde toplamda 30 tane ilçesi vardır. 2018 yılında yapılan sayımlara göre İzmir’de en çok kişinin yaşadığı ilçe Buca’dır.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir