Kahramanmaraş Okey Oyna

Furkan     14-07-20     Genel     Kahramanmaraş Okey Oyna     2828 Defa Okundu

Kahramanmaraş Okey Oyna

Kahramanmaraş Okey Oyna

Kahramanmaraş ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Kahramanmaraş okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Kahramanmaraşlı ve Kahramanmaraş’ta yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Kahramanmaraşlı olan ve Kahramanmaraş’ta yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Kahramanmaraşlı hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Kahramanmaraş okey oyna sayfamızda sizler de Ispartalı hemşehrilerinizle buluşabilmek için sitemize üye olabilirsiniz. Değerli kullanıcılar hemen siz de Kahramanmaraş okey oyna sayfamıza girerek dilediğiniz gibi okey oynayabilmek için bir an önce aramıza katılın. Siz de telefon veya bilgisayarınızı kullanarak yeni bir okey sitesinde okey oynamak istiyorsanız sayfamızı ziyaret ettikten sonra kayıt ol butonuna tıklayabilirsiniz. Bu butona tıkladıktan sonra hiçbir sorunla karşılaşmadan dilediğiniz gibi okey oynama şansına sahip olacaksınız. Hemen bu şansı değerlendirin ve kocaman ailemize yeni bir üyenin katılmasını sağlayın.

Kahramanmaraş Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Kahramanmaraşlı veya Kahramanmaraş’ta yaşayan vatandaşlarımız için Kahramanmaraş ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Kahramanmaraş’ın nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 1.154.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %50.83’ü erkek iken %49.17’si ise kadındır. Erkek nüfusu kadın nüfusuna göre daha fazladır.

Maraş, Kurtuluş Savaşı sonrasında kahraman ön adını alarak Kahramanmaraş olmuştur. Ayrıca 1925 yılında TBMM Kahramanmaraş iline istiklal madalyası vermiştir. Adıyaman, Kayseri, Sivas, Malatya, Gaziantep, Adana ve Osmaniye illeri Kahramanmaraş ili komşu konumundadır. Kahramanmaraş’ın toplamda 11 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Elbistan, Türkoğlu, Afşin, Dulkadiroğlu, Onikişubat ve Pazarcık  ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 431 bin nüfus ile Onikişubat ilçesidir. Ardından 222 bin nüfusu ile Dulkadiroğlu ilçesi takip eder. Kahramanmaraş şehrinin plaka kodu 46’dır.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir