Kayseri Okey Oyna

Furkan     19-06-20     Genel     Kayseri Okey Oyna     1264 Defa Okundu

Kayseri Okey Oyna

Kayseri Okey Oyna

Kayseri ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Kayseri okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Kayserili ve Kayseri’de yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Kayserili olan ve Kayseri’de yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Kayserili hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Kayseri okey oyna sayfamıza okeyin lezzetinden tatmak isteyen herkes girebilir. Eğer siz de okey oynamak istiyorsanız ve Kayserili hemşehriler bulabileceğiniz bir site arıyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Okeyegel.net ailesi olarak siz değerli Kayseri halkına ücretsiz okey oyna sayfamızı tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Artık herkesin okey oynayabileceği bedava bir site var. Siz de bu siteye ve platforma katılmak için hemen sitemize üye olabilir ve nezih, kaliteli, dürüst insanların arasında okey oynama keyfini yaşayabilirsiniz. Okey oynamak için para ödemeye hiç gerek yok. Biz sizler için tüm hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaya devam edeceğiz. Karşınıza sürpriz bir fatura vs. de çıkmayacaktır. Çünkü sizden kayıt esnasında hiçbir özel bilgi veya kart bilgisi istemiyoruz.

Kayseri Hakkında Genel Bilgiler

Kayseri okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Kayserili veya Kayseri’de yaşayan vatandaşlarımız için Kayseri ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Kayseri’nin nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 1.407.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %50.13’ü erkek iken %49.87’si ise kadındır. Erkek nüfusu kadın nüfusuna göre daha fazladır.

Pastırması ve birbirinden güzel yemekleriyle meşhur olan Kayseri, ülkemizin en kalabalık on dördüncü şehri unvanını elinde tutmaktadır. Kayseri’nin toplamda 16 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Kocasinan, Talas, Melikgazi ve Develi ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 571 bin nüfus ile Melikgazi ilçesidir. Ardından 396 bin nüfusu ile Kocasinan ilçesi takip eder. Kayseri şehrinin plaka kodu 38’dir.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir