Kırklareli Okey Oyna

Furkan     12-07-20     Genel     Kırklareli Okey Oyna     1014 Defa Okundu

Kırklareli Okey Oyna

Kırklareli Okey Oyna

Kırklareli ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Kırklareli okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Kırklarelili ve Kırklareli’de yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Kırklarelili olan ve Kırklareli’de yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Kırklarelili hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Kırklareli okey oyna sayfamızda sizler de Kırklarelili hemşehrileriniz ile okey oynamak mı istiyorsunuz? O halde siz de Okeyegel.net adresine yani keyifli okey sitesine kayıt olun. Sizler adına ücretsiz olarak oluşturduğumuz bu platformda en eğlenceli oyunlara katılabilecek ve gününüzün büyük bir bölümünü okey oynayarak geçirebileceksiniz. Sitemizde geçirdiğiniz zaman için herhangi bir kısıtlama yok. Günün her saatinde ve her dakikasında okey oynayabileceğiniz yüzlerce kişiyi bulacağınız Okeyegel.net sayesinde sizler de bir an önce okey oynamaya başlamak için daha fazla geç kalmayın. Hemen ana sayfamızdaki kayıt butonuna tıklayarak gerekli bilgileri doldurun ve aramıza katılın. Okey oynarken müzik dinlemek isterseniz de radyo özelliğimizi çalıştırın ve en sevdiğiniz parçaları oyun eşliğinde dinleme şansını  yakalayın.

Kırklareli Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Kırklarelili veya Kırklareli’de yaşayan vatandaşlarımız için Kırklareli ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Kırklareli’nin nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 361.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %51.15’i erkek iken %48.85’i ise kadındır. Erkek nüfusu kadın nüfusuna göre daha fazladır.

Kırklareli, en batıdaki illerimizden biridir. Kırklareli’nin merkez dahil olmak üzere toplamda 8 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Merkez, Babaeski, Lüleburgaz, Pınarhisar ve Vize  ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 149 bin nüfus ile Lüleburgaz ilçesidir. Ardından 103 bin nüfusu ile Merkez ilçesi takip eder. Kırklareli şehrinin plaka kodu 39’dur.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir