Klasik Okey Keyfi

Furkan     04-07-20     Genel     Klasik Okey Keyfi     1180 Defa Okundu

Klasik Okey Keyfi

Klasik Okey Keyfi

Güvenilir ve kaliteli bir sitede özlediğiniz klasik okey keyfini mi arıyorsunuz? O halde hemen klasik okey keyfi sayfamızı ziyaret edin ve ücretsiz olarak okey oynamaya başlayın. Okey alemine yeni bir soluk getiren güvenilir ve kaliteli sistemimiz ile sizlere bedava hizmet sunmayı hedefledik. Bu hedefimizde başarılı olduğumuzu aldığımız geri dönüşlere bakarak görebiliyoruz. Okey oynamanın en keyifli adresi Okeyegel.net sayesinde klasik okey keyfi sayfasında yaşanıyor. Siz de bu keyfe ortak olmak için aramıza katılabilirsiniz.

106 taş ve 4 isteka ile oynanan klasik okey oyununda 2 okey taşı ve 2 sahte okey taşı bulunur. Normal okey taşı ile sahte okey taşını ayırmak oldukça basittir. Örneğin ortada kırmızı 9 taşını görüyorsanız okey taşı kırmızı 10’dur. Ve kırmızı 10 taşını yani okey taşını istediğiniz her taşın yerine kullanabilirsiniz. Örneğin siyah 1-kırmızı 10-siyah 3-siyah 4 gibi bir dizilim yapabilirsiniz. Sahte okey taşı ise burada kırmızı 10 yerine geçen taştır. Yani okey taşını taklit eder. Bu taşın kullanımı da  kırmızı 9-sahte okey-kırmızı 11 şeklindedir. Yani burada okey taşının yerini almıştır. Bu taşları belirlerken renklere ve sayılara çok dikkat etmelisiniz. Aksi halde oyunu kaybedebilirsiniz.

Kaliteli Okey Ortamı

Klasik okey keyfi yaşayabileceğiniz en güzel ortam kaliteli okey ortamıdır. Bu ortam sayesinde siz de kaliteli bir sitede okey oynarken aynı zamanda nostalji hazzını da alabilirsiniz. Kaliteli okey ortamında bulunan kişiler çok nezih ve sıcak kişilerdir. Bu kişilerle zaman geçirerek birlikte okey oyunları oynayabilirsiniz. Okeyegel.net ile böylesine güzel bir ortama sahip olmak da artık çok basit. Herkes sitemize hiçbir ücret ödemeden ve bilgi vermeden kayıt olabilir. O halde siz de daha fazla beklemeyin ve ana sayfamızı ziyaret ederek bir an önce sitemize kayıt olun.

Klasik okey keyfini Okeyegel.net ile yaşarken hangi cihazı kullansam diye düşünmezsiniz. Çünkü sitemize telefon, tablet ve bilgisayarlar ile giriş yapabilirsiniz. Kısacası her yerde okey oynamanıza imkan tanıyan bir sistem sunuyoruz. Sitemizin ücretsiz olması sayesinde çipler de bitmiyor bu sayede oyun keyfiniz hiç bir zaman son bulmuyor. Şimdiden tüm üyelerimize iyi oyunlar diliyoruz.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir