Klasik Okey Ortamı

Furkan     10-07-20     Genel     Klasik Okey Ortamı     2208 Defa Okundu

Klasik Okey Ortamı

Klasik Okey Ortamı

Okey, oyun oynayarak vakit geçirmek ve aynı zamanda yeni insanlarla tanışmak isteyen kişiler için adeta ilaç gibi bir oyun. Bu ilaçtan faydalanmak isteyen kişiler artık klasik okey ortamı sayfamıza girerek dilediği gibi okey oynayabilecek. Okey ortamları sıcak ve kaliteli insanlarla dolu ortamlardır. Bu ortamlara dahil olmak için özel olarak  yapmanız gereken hiçbir şey yok. Sadece sitemize kayıt olun ve aramıza katılın. Sitemiz aynı anda yüzlerce kullanıcının okey oyunu oynamasına imkan sağlayan sunuculara sahiptir. Bu kaliteli sunucular sayesinde oyun zevkiniz hiçbir zaman son bulmayacak. Siz de okeyegel.net ile okey oynamanın farkını tatmak için bir an önce sitemize kayıt yaptırın. Kayıt işlemi oldukça basittir. Kullanıcı adı, şifre ve e-posta gibi bilgilerle birlikte kayıt ekranını tamamlayabilirsiniz.

Klasik okey oyunlarını arayan ve bu oyunlara hasret kalan kişiler için oluşturduğumuz klasik okey ortamı ile hem sohbet edecek hem de okey oynayacaksınız. Klasik okey ortamı yalnızca klasik okey salonlarında bulunur. Bu salonlar ise sitemizin ana ekranından ulaşılabilir. Eğer siz de salonlara girmek isterseniz öncelikle üyelik oluşturmalısınız. Bunun için de tabi ki sitemize kayıt olmanız gerekiyor. Modern ve kaliteli insanlarla sorunsuz bir şekilde okey oynamak isteyen herkesi sitemize üye olmaya davet ediyoruz. Bu ortam sayesinde herkes rahat bir nefes alacak ve kötü insanlardan da uzak kalmış olacak. Sadece oyun oynamak isteyen kişilerin bulunduğu bu ortama siz de dahil olun.

Klasik okey salonlarında dilediğiniz gibi müzik dinleme şansına da sahipsiniz. Damar, arabesk müzik ve türkü dinlemek isteyen herkesi radyomuzu kullanmaya davet ediyoruz. Radyomuzu açıp kapatmak için oyun ekranının sağ üstünden ayarlama yapabilirsiniz. Bu ekranda hem açacağınız hem de kapatacağınız bir tuş bulunmaktadır. Dilerseniz radyo da değiştirebilirsiniz veya radyosuz bir şekilde de okey oynayabilirsiniz. Sizin rahat olmanız için her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Umarız siz değerli kullanıcılarımız da bu konuda rahat hissedeceksiniz ve istediğiniz keyifli klasik okey ortamına kavuşmuş olacaksınız. Şimdiden herkese iyi oyunlar diliyoruz!

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir