Klasik Okey Sitesi

Furkan     01-07-20     Genel     Klasik Okey Sitesi     948 Defa Okundu

Klasik Okey Sitesi

Klasik Okey Sitesi

Klasik okey oynamak isteyen kişilere özel olarak hazırladığımız klasik okey sitesi sayfamız ile artık herkes okeye doyabilecek. Türkiye’nin en çok oynanan masa oyunu olan okey, günümüzde tüm cihazlardan internetli veya internetsiz olarak oynanabilme imkanına sahiptir. Sitemiz internette bulunduğu için şimdilik sadece internetli okey hizmeti verebiliyoruz. Bu hizmeti verirken de canlı okey kurallarına dikkat ediyoruz. Canlı ve klasik okey sitesi arayan herkes sitemizi ziyaret ederek ücretsiz bir şekilde üyeliğini oluşturabilir. Üyeliği oluşturduktan sonra herhangi bir onaya gerek kalmadan okey oynamaya başlayabilirsiniz.

Klasik okeyin en güzel yanlarından biri eskiler yad etmemizi sağlamasıdır. Okey oyunun kuralları her zaman geçerli olsa da klasik okeyin verdiği zevk çoğu zamanda daha fazladır. Siz de klasik okey zevkinden mahrum kalmamak için sitemize üye olmaya ne dersiniz? 1’den 13’e kadar sayılar bulunan okey oyununda bu sayılar bazı renklere ayrılır. Her renkteki sayı için iki adet taş bulunur. Örneğin bir oyunda mavi 11 taşından yalnızca 2 tane bulunur. Buna bağlı olarak oyunun içerisinde toplamda iki okey taşı olur. Örneğin ortada okeyi belirlemek için kırmızı 3 taşı seçildi. Yani bu durumda kırmızı 4 okey olmuş oldu. Oyunda iki adet kırmızı 4 taşı olduğu için toplamda iki adet okey taşı olmuş oluyor. Eğer çok şanslıysanız bu iki taşın size gelme olasılığı da tabi ki var.

Bedava Okey Oyna

Klasik okey sitesinde bedava okey oynamak isteyen kişiler de artık yerini alabilecek. Çünkü biz klasik okey sayfamızdaki bütün özelliklerimi sizler için bedava olacak şekilde sunmaktayız. Bu özellikleri bedava sunmamızın sebebi ülkemizde oyunlara yatırılan para miktarlarının oldukça fazla olması ve bazı kişilerin oyunlara ücret ödemeden sahip olmak istemesinden dolayıdır. Eğer siz de oyunlara servet yatırmak istemiyorsanız tamamen ücretsiz olan bu sistemimizden faydalanma şansına sahipsiniz. O halde hemen sitemize üye olun ve bu sıcak ortama siz de katılın. İster arkadaşınızla isterseniz de tek başınıza okey oynamanın zevkini Okeyegel.net ile yaşayama şansına sahipsiniz.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir