Konya Okey Oyna

Furkan     11-06-20     Genel     Konya Okey Oyna     1506 Defa Okundu

Konya Okey Oyna

Konya Okey Oyna

Konya ili ülkemizin yüz ölçümü bakımından en büyük illerinden biridir, hatta en büyüğüdür. Biz de bu yazımızda Konya’nın mükemmel insanlarına özel oluşturduğumuz okey sayfamızı paylaşmak istiyoruz. Bu makalede Konyalı olan veya Konya’da yaşayan potansiyel üyelerimize özel Konya okey oyna sayfamız ile hizmetinizdeyiz. Konya’nın Eskişehir, Ankara, Niğde, Mersin, Aksaray, Antalya, Isparta, Karaman ve Afyon illeri ile sınırı bulunmaktadır yani komşudur. Hemen Konya okey oyna sayfamız ile okey oynamanın keyfini çıkarmak için bir an önce sitemize kayıt olun.

Mobil okey oynamanın özelliği ve güzelliği Okeyegel.net ile yaşanıyor. Artık günlük yaşantımızda neredeyse bir parçamız haline gelen bilgisayarlar, telefonlar ve tabletler kısacası tüm akıllı cihazlar ile oyunlar oynayarak vakit geçiriyoruz. Bu oyunlardan en eğlencelisi de tabi ki okey oluyor. Eğer mobil okey oynamak istiyorsanız sitemizde sizler için açmış olduğumuz mobil okey salonları sayfamızı ziyaret ederek dilediğinizi yerine getirebilirsiniz.

Mobil okey salonlarında bulunan mobil okey odaları da sizlere sınırsız hizmet vermemiz adına bizler için önemli bir dönüm noktası oluyor. Yüzlerce odayı aynı anda sizlere sunuyoruz. Tamamen ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bu odalarımızda okey oynamak artık çok kolay.

Konya Hakkında Genel Bilgiler

Konya okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Konyalı veya Konya’da yaşayan vatandaşlarımız için Konya ile ilgili kısa bir değerlendirme ve genel bilgi aktarımı yapmak istiyoruz. Konya’nın nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 2.232.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %49.67’si erkek iken %50.33’ü ise kadındır. Erkek nüfusu kadın nüfusuna göre daha fazladır.

Konya çok tarihi bir şehir olmasıyla dikkat çeker. Dünyamız üzerindeki en eski yerleşim yeri olan Çatalhöyük de Konya ilinde bulunmaktadır. Yani Konya on binlerce yıldır sayısız tarihi olaya tanıklık etmiştir. Konya’da halk genel olarak kamu ve sanayi işlerinde çalışmaktadır. Konya’nın toplamda 31 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Selçuklu, Karatay, Meram ve Ereğli’dir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 662 bin nüfus ile Selçuklu ilçesidir. Ardından 344 bin nüfusu ile Meram takip eder. Konya şehrinin plaka kodu 42’dir.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir