Malatya Okey Oyna

Furkan     03-07-20     Genel     Malatya Okey Oyna     934 Defa Okundu

Malatya Okey Oyna

Malatya Okey Oyna

Malatya ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Malatya okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Malatyalı ve Malatya’da yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Malatyalı olan ve Malatya’da yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Malatyalı hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Malatya okey oyna sayfamızda Malatyalı hemşehrilerinizle okey oynama keyfini ücretsiz bir şekilde yaşayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey sitemiz üye olmak adına belirlenen formu doldurmak ve bir an önce aramıza katılmak. Hadi siz de artık sıkıcı ve bunaltıcı insanlardan uzaklaşarak sitemizde ücretsiz olarak sunduğumuz bu güzel okey oyununa katılın. Sıcak ve kaliteli bir ortamda okey oynamanın en kolay yolu Okeyegel.net sitesine üye olmaktır. O halde üyeliğinizi oluşturmak için daha fazla beklemeyin.

Malatya Hakkında Genel Bilgiler

Malatya, Türkiye’nin en kalabalık illeri sıralamasına yirmi sekizinci sırada bulunan şehrimizdir. Fırat’ın yukarısında bulunan Malatya, birçok kısım için kesişme noktasında bulunur ve çok önemli bir konuma sahiptir. Adıyaman, Tunceli, Elazığ, Diyarbakır ve Sivas illeri ile Malatya ili komşu konumundadır. Malatya okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Malatyalı veya Malatya’da yaşayan vatandaşlarımız için Malatya ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Malatya’nın nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 800.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %49.77’si erkek iken %51.23’ü ise kadındır. Kadın nüfusu erkek nüfusuna göre daha fazladır.

Malatya’nın toplamda 13 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Battalgazi, Yeşilyurt, Akçadağ, Doğanşehir, Darende ve Pütürge ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 319 bin nüfus ile Yeşilyurt ilçesidir. Ardından 304 bin nüfusu ile Battalgazi ilçesi takip eder. Malatya şehrinin plaka kodu 44’tür.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir