Mobil Okey Ortamı

Furkan     17-06-20     Genel     Mobil Okey Ortamı     896 Defa Okundu

Mobil Okey Ortamı

Mobil Okey Ortamı

Okey salonları ve okey odaları artık tamamen internet ortamına taşındı. Koronalı bu günlerde sosyal mesafe kuralı ile artık çoğumuz evlerimizde sıkıntıdan patlar hale geldik. Bu yüzden mobil oyunlara sarıldık ve artık telefonlarımızdan okey oynayarak zaman geçirmeye çalışıyoruz. Bu oyunlardan hangilerini oynarken daha çok zevk alıp daha güzel zamanlar geçireceğinizi bilmiyor musunuz? O zaman size bir tavsiyemiz var. Artık mobil okey ortamı sayfamız sayesinde sizler de yeni ve eğlenceli bir mobil oyunla tanışabilirsiniz.

Okey, günümüzde en çok oynanan oyunlardan biri. Artık ülkemiz ile özdeşleşmiş olan okey oyunu neredeyse tüm Türkiye tarafından biliniyor. Bu yüzden çok fazla kurallara değinmeye gerek olduğunu düşünmüyoruz. Ancak yine de bazı küçük ipuçları vererek oyunu nasıl daha iyi oynayabileceğinizi anlatabiliriz.

Oyunun en önemli kuralı taşları belirli düzenlere getirmek ve diğer kişilerden önce elinizi sonlandırmak. Bunu yapmak için strateji ve zeka gerekiyor. “Ne alaka bu oyun şans oyunu değil mi?” diyebilirsiniz. Ancak emin olun ki okey %50 şans ise %50 de zeka oyunudur. Tabi ki şans faktörünün varlığını inkar edemeyiz ancak oyundaki en önemli diğer faktör kesinlikle taşların takibini yapmak. Taş takibi size oyunu kazandırmak için mutlak ipuçları verir ve bu ipuçları sayesinde rakiplerinizden bir adım daha öne geçebilirsiniz.

Mobil okey sitesi sayfamızı açtığımızdan beri yüzlerce olumlu geri dönüş aldık. Öncelikle bunun için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bizler sizlerin sayesinde sitemizi ayakta tutarak ücretsiz hizmet vermeye çalışıyoruz ve her zaman da bu amaç uğrunda çalışmalar yapacağız. Hemen siz de mobil okey ortamı sayfamıza girerek ücretsiz okey oynama şansına sahip olabilirsiniz. Kayıt olmak için 2-3 basit bilgi girin ve oyunumuza sizler de dahil olun.

Mobil Okey Salonları

Mobil okey ortamında bulunmak için öncelikle bir mobil okey salonuna girmeniz gerekiyor. Bu salondan mobil okey odaları sayfasına girerek kendinize uygun odayı seçebilir ve üyeliğinizi tamamlayarak hemen canlı okey oynayabilirsiniz. Hemen sitemize kayıt olun ve canlı okey heyecanına katılın. Şimdiden hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir