Mobil Okey Sitesi

Furkan     10-06-20     Genel     Mobil Okey Sitesi     1264 Defa Okundu

Mobil Okey Sitesi

Mobil Okey Sitesi

Mobil okey sitesi sayfamızla telefonlarınızdaki tarayıcılarla girebileceğiniz bir site kurmayı hedefledik. Artık herkes akıllı telefonlar ile okey oynayabilecek. Okey oynama eğilimleri günümüzde internet ortamına taşınmış durumda. Bu durum sebebiyle bizler de Okeyegel ailesi olarak kullanıcı odaklı bir okey sitesi açmaya karar verdik.  Hem de bunu tamamen ücretsiz bir şekilde yaptık. İstekleriniz doğrultusunda aklımızda olan her şeyi tamamladık ve sitemize ekledik.

Mobil okey oynamak artık eskisi gibi büyük bir dert değil. Herkesin elinde akıllı telefonları var. Oyun oynamak telefonlar ile çok basit. Bu oyunlara tabi ki okey de dahil. Elinizdeki telefonlarla mobil okey sitesi sayfamızda oynamak sizlerin de hakkı. Artık sıkıcı okey karşılaşmalarına son veriyoruz. Canlı olarak okey oynayabileceğiniz canlı okey sayfamızı da bu yüzden açtık. Kendiniz gibi gerçek kişilerle aynı anda oyun oynayıp, sohbet edip aynı zamanda da müzik dinleyebilirsiniz. İşte Okeyegel farkı ile mobil ve canlı okey oynamak bu kadar basit.

106 taş ile oynanan okey oyununda toplam kişi sayısı kadar isteka bulunmaktadır. Örneğin 2 kişi ile oynanıyorsa 2 isteka, 4 kişi ile oynanıyorsa 4 isteka bulunur. Ayrıca okey oyununu oynamak için en az 2 en fazla ise 4 kişiye ihtiyaç vardır. Siz de dilerseniz arkadaşlarınızla kendi okey takımınızı kurun ve aranızda mücadeleler düzenleyin. İsterseniz de  tek başınıza girerek yeni oyun arkadaşları edinebilirsiniz.

Mobil okey sitesi sayfamız sayesinde 7/24 oynanabilecek kalitede ve kişiyi sıkmayan oyunların başında gelen okey, artık tablet, bilgisayar ve telefonlar sayesinde kolaylıkla oynanabiliyor. Sizler de zamanınızı geçirmek için bir araç arıyorsanız okeyi tercih edebilirsiniz. Hem de böyle kaliteli bir siteyi bulmuşken bu iş sizin için daha da çekici bir hale gelecek. Sitemizde bulunan okey salonlarından herhangi birine girerek buradaki okey odaları ile binlerce oyuna katılma şansına sahipsiniz. Hem de tamamen bedava olarak bu şansa sahip oluyorsunuz. Hemen aramıza katılmak için sitemize kayıt olun ve zamanların en güzelini sitemizde yaşayın. Okey oynamanın en kaliteli ve güvenilir adresi: Okeyegel.net. Sizi aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir