Muğla Okey Oyna

Furkan     20-06-20     Genel     Muğla Okey Oyna     1058 Defa Okundu

Muğla Okey Oyna

Muğla Okey Oyna

Muğla ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Muğla okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Muğlalı ve Muğla’da yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Muğlalı olan ve Muğla’da yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Muğlalı hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Muğla okey oyna sayfamızda Muğlalı hemşehrileri ile okey oynamak isteyen kişiler artık bu isteklerini gerçekleştirebilecek. Çünkü açtığımız bu sayfa ile ücretsiz bir şekilde okey oynama şansına sahip olacaksınız. Okey oyunu ülkemiz için oldukça önemli bir oyundur. Ve her gün milyonlarca kişi tarafından canlı okey olarak oynanmaktadır. Biz de okey dünyasına yeni bir soluk getirmek adına sitemizi kurduk ve sizlere ücretsiz bir hizmet vermeyi amaçladık. Bu amacımız doğrultusunda da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Siz de bu güzel platforma dahil olarak aramıza katılmak için hemen sitemize kayıt olun. Kayıt esnasında kart bilgilerinizi veya herhangi bir özel bilginizi vermenize kesinlikle gerek yok. Bu yüzden içiniz rahat olsun.

Muğla Hakkında Genel Bilgiler

Muğla okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Muğlalı veya Muğla’da yaşayan vatandaşlarımız için Muğla ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Muğla’nın nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 983.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %50.92’si erkek iken %49.08’i ise kadındır. Erkek nüfusu kadın nüfusuna göre daha fazladır.

Akdeniz bölgesinin gözde tatil noktalarından biri olan Muğla ili, ülkemizin en çok ziyaret edilen illerinden biridir. Muğla’nın toplamda 13 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Fethiye, Milas, Marmaris, Menteşe ve Bodrum ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 175 bin nüfus ile Bodrum ilçesidir. Ardından 162 bin nüfusu ile Fethiye ilçesi takip eder. Muğla şehrinin plaka kodu 48’dir.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir