Ordu Okey Oyna

Furkan     25-06-20     Genel     Ordu Okey Oyna     817 Defa Okundu

Ordu Okey Oyna

Ordu Okey Oyna

Ordu ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Ordu okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Ordulu ve Ordu’da yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Ordulu olan ve Ordu’da yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Ordulu hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Eğer siz de Ordu okey oyna sayfamızda hemşehrilerinizle okey oynama keyfine erişmek istiyorsanız hemen sitemizi ücretsiz olarak kullanmak adına üyeliğinizi oluşturun. Üyelik esnasında ne kimlik bilgisi ne de ödeme bilgisi vermezsiniz. Okeyegel.net ailemizde yeni üyeler görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu mutluluğu katlamak sizin elinizde. Sizi de sitemizde bedava okey oynamaya davet ediyoruz. Bedava okey odaları sayfasına girerek dilediğiniz gibi okey oynayabilirsiniz. İnternet ortamının en kaliteli ve en güvenilir okey sitesi olarak sizlere verdiğimi hizmetten onur duyuyoruz. Umuyoruz ki bir an önce aramıza katılırsınız.

Ordu Hakkında Genel Bilgiler

Ordu okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Ordu veya Ordu’da yaşayan vatandaşlarımız için Ordu ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Ordu’nun nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 754.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %49.9’i erkek iken %50.1’u ise kadındır. Kadın nüfusu erkek nüfusuna göre daha fazladır.

Karadeniz’de büyükşehir olan illerden biri olan Ordu, Türkiye’nin en kalabalık iller listesinde otuzuncu sırada yer alır. Doğal güzellikleriyle mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir il olan Ordu’da yaşayan vatandaşlarımız artık dilediği gibi okey oynayabilecek. Ordu’nun toplamda 19 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Fatsa, Ünye, Perşembe, Altınordu ve Kumru ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 217 bin nüfus ile Altınordu ilçesidir. Ardından 128 bin nüfusu ile Ünye ilçesi takip eder. Ordu şehrinin plaka kodu 52’dir.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir