Osmaniye Okey Oyna

Furkan     11-07-20     Genel     Osmaniye Okey Oyna     1868 Defa Okundu

Osmaniye Okey Oyna

Osmaniye Okey Oyna

Osmaniye ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Osmaniye okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Osmaniyeli ve Osmaniye’de yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Osmaniyeli olan ve Osmaniye’de yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Osmaniyeli hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Osmaniye okey oyna sayfamızda sizler de Osmaniyeli hemşehrileriniz ile okey oynamak isteyen dostlarımıza özel olarak sitemizde oluşturduğumuz bu modern sayfa sayesinde herkes yeni ve kaliteli bir sitede okey oynama şansına sahip olacak. Eğer siz de bu şanstan yararlanmak istiyorsanız aramıza katılabilirsiniz. Aramıza katılmak için yalnızca 3 bilgi vermeniz yeterli. Bu bilgilerden hiçbiri kimlik bilgileri değil, bu yüzden içiniz rahat olsun. Kullanıcı adı, şifre ve e-posta gibi 3 basit bilgiyle Okeyegel.net sitesine kayıt olarak dilediğiniz gibi okey oynamak işte bu kadar basit.

Osmaniye Hakkında Genel Bilgiler

Osmaniye okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Osmaniyeli veya Osmaniye’de yaşayan vatandaşlarımız için Osmaniye ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Osmaniye’nin nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 538.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %50.53’ü erkek iken %49.47’si ise kadındır. Erkek nüfusu kadın nüfusuna göre daha fazladır.

Osmaniye tarihte Cebelibereket adıyla anılmış ve Adana’ya bağlı kalmıştır. Akdeniz bölgesinde bulunan Osmaniye, Çukurova’nın en güzel yerlerinden biridir. İşte biz de bu güzel yerde yaşayan özel insanlara ücretsiz oynayabilecekleri bir platform sunuyoruz. Osmaniye’nin merkez dahil olmak üzere toplamda 7 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Kadirli, Merkez, Düziçi, Toprakkale ve Bahçe ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 268 bin nüfus ile Merkez ilçesidir. Ardından 125 bin nüfusu ile Kadirli ilçesi takip eder. Osmaniye şehrinin plaka kodu 31’dir.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir