Rize Okey Oyna

Furkan     12-06-20     Genel     Rize Okey Oyna     799 Defa Okundu

Rize Okey Oyna

Rize Okey Oyna

Rize ilimizin değerli ve güzel insanlarına selam olsun. Bu yazıda Rizeli ve Rize’de yaşayan siz değerli takipçilerimize ve potansiyel oyuncularımıza özel Rize okey oyna sayfasını açtığımızı duyurmak istiyoruz. Çayın ana vatanı Rize ili, Karadeniz’in en doğu kısımlarında yer almaktadır. Rize ilinin Artvin, Erzurum, Bayburt ve Trabzon ile sınırları bulunmaktadır yani bu illerle komşudur. Hemen sizler de Rize okey oyna sayfamızı ziyaret ederek Rizeli hemşehrilerinizle beraber oyunun oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece bir şey var o da sitemize kayıt olmak.

Sitemize kayıt olduktan sonra sizleri ücretsiz ve mükemmel bir sistem bekliyor. Bu sistem ile herkes bedava okey oynama şansına sahip olabilecek. Kimsenin okey oynamak için para harcamasına gerek kalmayacak. Eğer sizler de ücretsiz okey sitemizden faydalanmak istiyorsanız hemen ücretsiz okey odaları sayfamızı ziyaret edin ve en az 2, en fazla ise 4 kişi ile beraber en güzel okey oyunlarını birlikte oynayın.

Ücretsiz okey odaları, ücretsiz okey salonları sayfamızın bir alt kategorisidir. Yani okey odalarına girebilmek için önce herhangi bir salona giriş yapmanız gerekir. Hemen siz de bedavaya okey oynamak için ücretsiz okey salonları isimli sayfamızdan herhangi bir okey odasına girerek aramıza katılın.

Rize Hakkında Genel Bilgiler

Rize okey oyna sayfamızda arkadaşları ile beraber oyun oynamak isteyen kişiler için yani Rizeli ve Rize’de yaşayan üyelerimize özel Rize ili hakkında bazı bilgilendirmelerde bulunmak istedik. Rize okey oyna sayfamızın da ismini aldığı Rize ilinde, 343.212 kişi yaşamaktadır. Nüfus her yıl %1 oranında artmaktadır. Nüfus dağılımı ise %50 kadın -%50 erkek şeklindedir. Yani erkek ve kadın sayısı birbirine çok yakındır. Nüfus çok güzel bir orantıda dağılmıştır.

Rize şehrinin farklı dillerde birçok karşılığı vardır. Çünkü zamanında birçok büyük devlet için önemli bir konum haline gelmiştir. Rizeon, Rizunda, Rizini gibi farklı isimlerle farklı dillerde anılmıştır. Rize halkı büyük ölçüde tarım ile uğraşmakta ve hayatlarını da bu şekilde idame etmektedir. Rize’nin merkez ilçe dahil toplamda 12 ilçesi vardır. Bu ilçelerden en kalabalığı 147 bin nüfus ile merkez ilçedir. Rize’nin plaka kodu 53’tür.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir