Sakarya Okey Oyna

Furkan     17-06-20     Genel     Sakarya Okey Oyna     840 Defa Okundu

Sakarya Okey Oyna

Sakarya Okey Oyna

Sakarya ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Sakarya okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Sakaryalı ve Sakarya’da yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Sakaryalı olan ve Sakarya’da yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Sakaryalı hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Sakarya okey oyna sayfamızda bedava okey oynamak isteyen kişiler için yepyeni dev bir hizmete giriştik. Bu hizmetimiz sayesinde tüm Sakaryalı vatandaşlarımız dilediği gibi ücretsiz bir şekilde okey oynayabilecek. Eğer siz de telefon, tablet veya bilgisayar kullanıcısı iseniz ve okey oynamak için güzel ve kaliteli bir site arıyorsanız tam da ihtiyacınıza uygun düzgün bir sitedesiniz. Emin olun görebileceğiniz en nezih ve kaliteli insanlarla dolu okey odaları ile sizler de okey oynarken artık çok zevk alacaksınız.  Hemen sitemize kayıt olun ve bu güzel insanların arasına adınızı yazdırın.

Sakarya Hakkında Genel Bilgiler

Sakarya okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Sakaryalı veya Sakarya’da yaşayan vatandaşlarımız için Sakarya ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Sakarya’nın nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 1.030.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %50.11’si erkek iken %49.89’i ise kadındır. Erkek nüfusu kadın nüfusuna göre daha fazladır.

Türkiye’nin en kalabalık yirmi ikinci şehri olan Sakarya, Adapazarı ilçesi ile ünlüdür. Kocaeli, Düzce, Bolu ve Bilecik illeri ile komşu olan Sakarya ili mükemmel bir de göle sahiptir. Sakarya’da toplamda 16 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Adapazarı, Akyazı, Serdivan, Hendek ve Erenler ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 276 bin nüfus ile Adapazarı ilçesidir. Ardından 147 bin nüfusu ile Serdivan ilçesi takip eder. Sakarya şehrinin plaka kodu 54’tür.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir