Sinop Okey Oyna

Furkan     05-07-20     Genel     Sinop Okey Oyna     1232 Defa Okundu

Sinop Okey Oyna

Sinop Okey Oyna

Sinop ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Sinop okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Sinoplu ve Sinop’ta yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Sinoplu olan ve Sinop’ta yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Sinoplu hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Sinop okey oyna sayfamızda Sinoplu kardeşlerimizi buluşturuyoruz. Artık tüm Sinoplular bu sayfa sayesinde okeyin tadını sonuna kadar alabilecek. Siz de arkadaşlarınızla veya tek başınıza oynayabileceğiniz eğlenceli ve keyifli bir okey deneyimini yaşamak için sitemize üye olabilirsiniz. Üyelik işlemi tamamen ücretsiz ve oldukça da zahmetsiz bir işlemdir. Bu işlem sayesinde sizler de kolaylıkla sitemizde vakit geçirebilme şansına sahip olacaksınız. Okeyin en güvenilir ve yenilikçi platformu Okeyegel.net ile internet ortamının en keyifli oyunları sitemizde oynanıyor. Siz de sitemize üye olarak bu oyunlara katılmak istemez misiniz?

Sinop Hakkında Genel Bilgiler

Sinop, hem coğrafyası hem de tarihi ile ülkemizin en farklı şehirlerinden biridir. Karadeniz’in ortalarında bulunan ve sahil şeridi ile dikkat çeken Sinop’un tarihi Antik Çağ’a kadar dayanmaktadır. Sinop okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Sinoplu veya Sinop’ta yaşayan vatandaşlarımız için Sinop ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Sinop’un nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 218.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %49.91’i erkek iken %50.09’u ise kadındır. Kadın nüfusu erkek nüfusuna göre daha fazladır.

Sinop’un Merkez dahil toplamda 9 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Boyabat, Gerze, Merkez, Durağan, Ayancık ve Türkeli ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 65 bin nüfus ile Merkez ilçesidir. Ardından 44 bin nüfusu ile Boyabat ilçesi takip eder. Sinop şehrinin plaka kodu 57’dir.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir