Şırnak Okey Oyna

Furkan     04-07-20     Genel     Şırnak Okey Oyna     1021 Defa Okundu

Şırnak Okey Oyna

Şırnak Okey Oyna

Şırnak ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Şırnak okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Şırnaklı ve Şırnak’ta yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Şırnaklı olan ve Şırnak’ta yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Şırnaklı hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Şırnak okey oyna sayfamızda Şırnaklı hemşehrilerinizle birlikte okey oynamak isterseniz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Okeyegel.net sitemiz ile ücretsiz okey oynama şansına sınırsız bir şekilde sahip olacaksınız. Sitemizde herhangi bir şok faturayla karşılaşma ihtimaliniz yok. Çünkü kayıt olurken sizden isim, adres veya telefon gibi bilgileri istemiyoruz. Böylelikle anonim bir şekilde okey oynama keyfine kavuşuyorsunuz. Sizlere tüm kolaylıkları sağlayarak güvenliğinizi en üst seviyede tutuyor ve oyunlarınızın keyifli geçmesi adına çalışmalarımızı bu alanda yoğunlaştırıyoruz. Siiz de bedava okey oynamak istiyorsanız hemen sitemize kayıt olun ve artık binlerce kişiye ulaşan ailemize katılın.

Şırnak Hakkında Genel Bilgiler

Şırnak, Nuh Şehri olarak da bilinen ve Cudi Dağı’nın kuzey bölümünde bulunan ilimizdir. Adıyaman, Tunceli, Elazığ, Diyarbakır ve Sivas illeri ile Şırnak ili komşu konumundadır. Şırnak okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Şırnaklı veya Şırnak’ta yaşayan vatandaşlarımız için Şırnak ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Şırnak’ın nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 530.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %52.44’ü erkek iken %47.56’sı ise kadındır. Erkek nüfusu kadın nüfusuna göre daha fazladır.

Şırnak’ın Merkez dahil toplamda 7 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Silopi, Cizre, Merkez, İdil ve Uludere ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 148 bin nüfus ile Cizre ilçesidir. Ardından 136 bin nüfusu ile Silopi ilçesi takip eder. Şırnak şehrinin plaka kodu 73’tür.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir