Sivas Okey Oyna

Furkan     09-06-20     Genel     Sivas Okey Oyna     862 Defa Okundu

Sivas Okey Oyna

Sivas Okey Oyna

Sivas ilinin güzel insanlarını sitemizde okey oynamaya davet ediyoruz. İç Anadolu bölgesinin en güzel ve en bol tarihli şehirlerinden biri olan Sivas, ülkemizin en güzide illerindendir. Sivas’ın İç Anadolu, Doğu Anadolu ve Karadeniz bölgesinde toprakları bulunmaktadır. Giresun, Ordu, Erzincan, Tokat, Kayseri, Yozgat, Kahramanmaraş ve Malatya illeri ile komşudur. Sivas’ta yaşayan veya Sivaslı olan kardeşlerimize özel Sivas okey oyna sayfamız artık aktif. Bu sayfa ile sizler de en güzel okey oyunlarını Sivaslı hemşehrileriniz ile oynayabileceksiniz.

Bedava okey oynamanın keyfi Okeyegel ile yaşanır. Hemen elinize telefonlarınızı, bilgisayarınızı veya tabletinizi alın. İnternetin olduğu herhangi bir yerde elinizdeki cihazdan sitemize girin ve okey oynamanın en güzel yolunu okey salonları ile yaşayın. Okey salonları sayfamızdaki okey odaları sizlere 7/24 hizmet verecek şekilde dizayn edilmiştir.

Sivas okey oyna sayfamızda hemen siz de kendiniz için seçtiğiniz bir okey odasına girin ve ücretsiz okey oynamanın keyfini çıkarın. İster üyelik oluşturmadan isterseniz de sitemize üye olarak dilediğinizce okey oynayabilirsiniz. Okey oynarken arkadaşlarınızla şarkı veya radyo da dinleyebilirsiniz. Sizler için bütün özelliklerimizi seferber ederek tamamen size odaklı bir site kurmayı amaçladık. Umarız ki bu amacımızın karşılığını siz değerli kullanıcılarımızı mutlu ederek alırız.

Sivas Hakkında Genel Bilgiler

Sivas okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Sivaslı veya Sivas’ta yaşayan kardeşlerimiz için Sivas ile ilgili bazı tanımlar ve bilgilendirmeler yapacağız. Sivas’ın nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 638 bin kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %50.01’i erkek iken %49.99’u ise kadındır. Yani nüfus son derece dengeli bir biçimde dağılmıştır.

Sivas ilinde genel olarak halk tarım, hayvancılık ve sanayi dallarında çalışmaktadır. Birçok kişinin kendine ait tarlası vardır. Sivas’ın Merkez ilçesi dahil toplamda 17 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçeler: Merkez, Şarkışla, Suşehri, Yıldızeli, Gemerek, Gürün, Kangal, Zara, Divriği, Hafik, Koyulhisar, Ulaş, Altınyayla, Akıncılar, İmranlı, Doğanşar ve Gülova’dır. En çok kişinin yaşadığı ilçe ise 381 bin nüfus ile Merkez ilçedir. Ardından 38 bin nüfusu ile Şarkışla takip eder. Sivas’ta Sivas şehrinin plaka kodu 58’dir.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir