Tekirdağ Okey Oyna

Furkan     28-06-20     Genel     Tekirdağ Okey Oyna     1063 Defa Okundu

Tekirdağ Okey Oyna

Tekirdağ Okey Oyna

Tekirdağ ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Tekirdağ okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Tekirdağlı ve Tekirdağ’da yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Tekirdağlı olan ve Tekirdağ’da yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Tekirdağlı hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Tekirdağ okey oyna sayfamızda sizler de Tekirdağlı hemşehrileriniz ile okey oynamak istemez misiniz? Eğer cevabınız isteriz ise o zaman hemen sitemize kayıt olarak bu isteğinizi gerçekleştirmek adına gerekli olan tek adımı uygulayın. Okey oynarken hem yeni arkadaşlar edinin hem de birlikte şarkılar dinleyerek oyunun tadını iki kat daha fazla alma şansı yakalayın. Sizlere tüm içerikleri tamamen ücretsiz sunuyoruz. Böylelikle sitemiz hem üyelerimiz hem de yeni kayıt olacak kişiler için daha çekici bir hal alıyor. Sitemizin gelişimi ve büyümesi için elimizden gelen gayreti her geçen gün daha fazla göstermeye çalışıyoruz.

Tekirdağ Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Tekirdağlı veya Tekirdağ’da yaşayan vatandaşlarımız için Tekirdağ ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Tekirdağ’ın nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 1.055.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %51.42’si erkek iken %48.58’i ise kadındır. Erkek nüfusu kadın nüfusuna göre daha fazladır.

Türkiye’nin en kalabalık şehirleri arasında yirmi ikinci sırada bulunan Tekirdağ, İstanbul, Edirne, Kırklareli ve Çanakkale illeri ile komşu konumundadır. Tekirdağ ilinin güney kısımlarının Marmara denizine kıyısı vardır. Tekirdağ’ın merkez dahil toplamda 11 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Çorlu, Çerkezköy, Ergene, Kapaklı ve Süleymanpaşa ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 270 bin nüfus ile Çorlu ilçesidir. Ardından 204 bin nüfusu ile Süleymanpaşa ilçesi takip eder. Tekirdağ şehrinin plaka kodu 59’dur.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir