Tokat Okey Oyna

Furkan     27-06-20     Genel     Tokat Okey Oyna     731 Defa Okundu

Tokat Okey Oyna

Tokat Okey Oyna

Tokat ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Tokat okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Tokatlı ve Tokat’ta yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Tokatlı olan ve Tokat’ta yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Tokatlı hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Tokat okey oyna sayfamızda okeyin zevkini yaşamak isteyen değerli dostlarımız, bu isteğinizi gerçekleştirmek için sizinle aramızda küçük bir duvar var. Bu duvarı üyelik olarak düşünebilirsiniz. Hemen siz de duvarı kırın yani sitemize üye olun ki ücretsiz okey oynama fırsatını bir an önce yakalayabilesiniz. Seviyeli, güvenilir ve kaliteli bir ortamda okey oynamak Okeyegel.net sitesi ile artık çok basit. İnternet aleminin açık ara en iyi okey sitelerinden biri olduğumuzu artık herkes biliyor. Siz de bu siteye katılmak ve oyunlar oynamak için daha fazla geç kalmayın.

Tokat Hakkında Genel Bilgiler

Tokat okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Tokatlı veya Tokat’ta yaşayan vatandaşlarımız için Tokat ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Tokat’ın nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 612.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %49.77’i erkek iken %50.23’i ise kadındır. Kadın nüfusu erkek nüfusuna göre daha fazladır.

Bizanslılar, Moğollar, İranlılar ve Selçuklulara ev sahipliği yapan Tokat, her birinde farklı isimle anılmıştır. Tokat ili, Samsun, Ordu, Sivas, Yozgat ve Amasya illeri ile komşu konumundadır. Tokat’ın merkez dahil toplamda 12 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Erbaa, Merkez, Niksar, Zile, Turhal ve Reşadiye ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 200 bin nüfus ile Merkez ilçesidir. Ardından 95 bin nüfusu ile Erbaa ilçesi takip eder. Tokat şehrinin plaka kodu 60’tır.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir