Van Okey Oyna

Furkan     18-06-20     Genel     Van Okey Oyna     1063 Defa Okundu

Van Okey Oyna

Van Okey Oyna

Van ilinin değerli insanlarına özel olarak paylaştığımız Van okey oyna sayfamızı bugün itibariyle sizlerin hizmetine açtık. Bu yazımızda Vanlı ve Van’da yaşayan kişilere özel olarak paylaştığımız bu sayfayı tanıtacağız. Bu sayfa ile birlikte tüm Vanlı olan ve Vanda’da yaşayan kardeşlerimiz istediği gibi okey oynayabilecek. Okeyegel.net sitesi farkıyla okey oynamak için sadece bir şartı yerine getirmeniz yeterli, üye olmak. Hemen sizler de okey oynamanın heyecanını Vanlı hemşehrileriniz ile yaşamak için Okeyegel.net bedava okeyin adresine kayıt olun ve aramıza katılın.

Van okey oyna sayfamızda telefonları veya bilgisayarları ile okey oynamak isteyen kişilere özel oluşturduğumuz Van okey salonları sayfamız ile artık herkes rahatlıkla okey oynayabilecek. Okey salonları sizlere hizmet verebilmemiz için kurduğumuz ve içerisinde okey odalarını barındıran sistemlerdir. Eğer siz de Vanlı iseniz ve okey oynamak istiyorsanız Van okey salonları sayfamızda bulunan herhangi bir okey odasına girerek dilediğiniz gibi okey oynayabilirsiniz. Sitemizde okey oynamanın tek bir şartı var o da sitemize kayıt olmak. Kayıt olma işlemi oldukça kısa sürüyor ve gerçekten çok basit. Herkes rahatlıkla kayıt olabilir. Bu yüzden içiniz rahat olsun.

Van Hakkında Genel Bilgiler

Van okey oyna sayfamıza girerek okey oynamak isteyen Vanlı veya Van’da yaşayan vatandaşlarımız için Van ili hakkında kısa kısa değerlendirmelerde ve bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Van’ın nüfusu 2019’da yapılan son sayımlara göre 1.136.000 kişi olarak belirlenmiştir. Nüfusun %50.85’i erkek iken %49.15’i ise kadındır. Erkek nüfusu kadın nüfusuna göre daha fazladır.

Van Gölü ile ünlü olan Van şehri Türkiye’nin en kalabalık on dokuzuncu şehri olma unvanıyla biliniyor. Hakkari, Bitlis, Şırnak ve Ağrı illeri ile komşu olan Van ili mükemmel bir doğaya sahiptir. Van’ın toplamda 13 adet ilçesi bulunur. Bu ilçeler arasında en bilinen ve en fazla nüfusa sahip olan ilçeler ise Erciş, İpekyolu, Çaldıran ve Tuşba ilçeleridir. Aralarında en çok kişinin yaşadığı ilçe ise yaklaşık 326 bin nüfus ile İpekyolu ilçesidir. Ardından 175 bin nüfusu ile Erciş ilçesi takip eder. Van şehrinin plaka kodu 65’tir.

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir