Yeni Okey Salonları

Furkan     08-07-20     Okey Salonları     Yeni Okey Salonları     1322 Defa Okundu

Yeni Okey Salonları

Yeni Okey Salonları

Eğer siz de gününüzün çoğunu oyun oynayarak geçiren kişilerden biriyseniz mutlaka okey oyununu denemişsinizdir. Okey oyununun en iyi yanlarından biri oyunu oynarken akıp giden zamana akıl sır ermiyor olmasıdır. 1 saat diyerek elinize aldığınız telefonla saatlerce vakit geçirebilirsiniz. Eğer siz de bizimle aynı duyguları paylaşıyorsanız ve keşke yeni bir site olsa da okey oynasam diyorsanız artık isteklerinizi karşılayacak bir site var. Okeyegel.net sayesinde yenilikçi ve modern görünümlü okey oyunlarına ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Sizler için en yeni özelliklerimizi en güvenilir sayfalarımızda sunmaktayız. Bu hizmeti sunarken de sizlere sitemizdeki tüm içerikleri hiçbir ücret ödemeden yararlanmaya davet ediyoruz.

Yeni okey salonları için sitemize üye olmak çok basittir. Ana sayfamıza girin ve “Kayıt ol” butonuna tıklayın. Daha sonra kullanıcı adı, şifre ve e-posta bilgilerini doldurarak bir an önce aramıza katılın. Sitemize yapılabilecek saldırıları ve spam kullanıcıları engellemek amacıyla yazı yazan bir tahta göreceksiniz. Burada yazan sayıyı yandaki kutucuğa girerek düğmeye tıklayın. Dilerseniz sitemize “Facebook” hesabınızla da giriş yapabilirsiniz. Misafir olarak girme seçeneğini bir süreliğine kapattık. Çünkü bazı kişiler bu sistemi suistimal etmeye kalkıyor.

Yeni okey salonları ile yeni okey oyununu sunduğumuz sitemizde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunlar bulunmaktadır. Üyelik sırasında sizden isim veya ödeme bilgileri de istemediğimiz için bize güvenebilirsiniz. Siz de ücretsiz ve güvenilir bir sitede okey oynamak istiyorsanız durmayın, bir an önce sitemize kayıt olun. En yeni okey deneyimini yaşamak için siz de sitemizden mahrum kalmamak adına aramıza katılın.

Yeni okey salonlarında arkadaşlarınızla veya tek başınıza okey oynarken efkarlı ve damar müzikler dinlemek istemez misiniz? Müzik dinlemek isteyen kişilerin de yanındayız. Sitemize eklediğimiz radyo özelliği ile eğlenceli ve keyifli vakitler geçirebileceksiniz. Hemen siz de arkadaşlarınızı davet ederek birlikte oyunlar oynamaya başlayın. Dilerseniz tek başınıza da odalarımıza katılabilirsiniz. Sitemizde yüzlerce güzel insan her gün farklı okey oyunlarına katılmaktadır. Siz de bu nezih ve kaliteli insanların arasına katılmak için daha fazla beklemeyin. Biz sizi bekliyoruz, siz bizi bekletmeyin!

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Okey Oyun Kuralları


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir